×
×
Міжнародні зв'язки
Університет Люксембургу (The University of Luxembourg) оголошує конкурс на навчання протягом осіннього семестру 2021/2022 навчального року для студентів 2-3 курсу ОР «Бакалавр» та 1 року навчання ОС «Магістр».

Офіційна сторінка університету: https://wwwen.uni.lu/university

Додаткову інформацію щодо наповнення навчальних програм та вимог щодо кожної програми можна отримати за посиланнями:
https://wwwen.uni.lu/studies/bachelors
https://wwwen.uni.lu/studies/masters

Дедлайн для подання документів: 31 березня 2021 року

Стипендія фінансується Міністерством закордонних та європейських справ Люксембургу та передбачає щомісячну виплату в розмірі 500 євро, а також безкоштовне проживання у студентському гуртожитку на період мобільності.

!!! Зауважте, що плата за реєстрацію (400 євро за семестр протягом першого року навчання, 200 євро за семестр протягом 3-6 семестрів) для стипендіатів не скасовується.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
1. CV / резюме в форматі EUROPASS
2. Мотиваційний лист
3. Тристоронній договір (чернетка)
Заповнити потрібно лише частину STUDY PROGRAMME (форму Договору можна завантажити на сайті Відділу академічної мобільності за посиланням: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk);
4. Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою англійська – не нижче рівня В1. У разі відсутності вказаних вище сертифікатів, студент подає лист-сертифікат про знання іноземної мови.
5. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візами-погодженнями координатора з мобільності на факультеті/інституті. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Детальніше про навчання:
https://wwwen.uni.lu/studies/bachelors
https://wwwen.uni.lu/studies/masters
6. Витяг із залікової книжки (перекладений англійською мовою та завірений у к. 267, головний корпус КНУ, вул. Володимирська, 60);

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf. Назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Luxembourg-2021_Ivanenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі «тема» вказувати назву університету та прізвище: Luxembourg-2021 _Ivanenko) на адресу Відділу академічної мобільності (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Поради щодо оформлення конкурсних документів сайт Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
! Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
! Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній Фейсбук-сторінці Відділу академічної мобільності.