×
×

Студентський парламент

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування в закладах вищої освіти є одним з інструментів розвитку потенціалу молоді та формуванню їхньої свідомої громадянської позиції, через залучення молодих людей до змінотворення як на рівні структурних підрозділів, так і на рівні всього університету. Студентський парламент факультету психології (далі – СПФП, Парламент)  – студентська організація, котра функціонує на факультеті, у різних формах, від самого початку його створення. Одним з ключових завдань органу студентського самоврядування (далі – ОСС) є захист прав та свобод студентів, представлення думки студентства перед адміністрацією факультету та реалізувати право брати участь у керуванні Університетом. . Крім цього, студентський парламент факультету психології займається всебічним розвитком студентів через залучення їх до проєктної діяльності в департаментах. 

У своїй діяльності Парламент керується статтею 40 Закону України “Про вищу освіту”, Положенням про студентське самоврядування КНУ імені Т. Шевченка та Положенням про студентське самоврядування факультету психології КНУ ім. Т. Шевченка.

Студпарламент факультету психології складається з Голови студентського парламенту факультету психології, котрий обирається відповідно до Положення про ОСС КНУ ім. Т. Шевченка та локального Положення, першого заступника голови СПФП, секретаря СПФП, голів департаментів: соціального, інформаційного, культурно-мистецького, спортивного, освітнього та комітету допомоги студентам. Призначення першого заступника, секретаря та голів департаментів відбувається розпорядженням голови СПФП. Кожен департамент формує свою команду, шляхом проведення відкритих наборів щороку в період вересня-жовтня навчального року. Окремої ролі в структурі студентського парламенту набувають старости академічних груп, котрих обирають студенти, шляхом прямого, таємного голосування на початку кожного навчального року. Старостат очолює Голова старостату, котрий відповідальний за побудову комунікації та донесення важливої інформації до старост від адміністрації факультету та студентського парламенту. Голова старостату обирається строком на 1 рік, шляхом прямого таємного голосування серед старост академічних груп. Разом – всі вони утворюють велику організацію, котра називається Студентський парламент факультету психології.

Посилання на всі наші соціальні мережі https://linktr.ee/psychology_knu