×
×
Міжнародні зв'язки

Упродовж 2-8 липня 2023 року проходила Літня школа в Падуанському університеті в межах програми NICE!

Від факультету психології на навчання у цій програмі було запрошено двох студенток бакалаврату спеціальностей «Соціальна робота» і «Психологія» – Христину Юрчишин і Каріну Ніколаєнко.

NICE – це віртуальний курс від Единбурзького університету про підприємництво, яке допомагає вирішувати соціально важливі питання.

Курс об'єднав студентів із провідних університетів таких країн, як Нідерланди, Шотландія, Ірландія, Україна та Італія. Протягом чотирьох місяців ми отримували знання шляхом відвідування онлайн лекцій та вивчення інтерактивних матеріалів і працювали в маленьких групах над створенням власного підприємницького проєкту, який по завершенню онлайн курсу найкращі команди презентували всім учасникам програми та мали можливість отримати цінні поради від викладачів! 

Проте ця програма не лише про підприємництво!!!

Дуже багато уваги акцентувалось саме на роботі в міжкультурній команді та взаємодії, оскільки всі студенти з різних країн та навіть континентів, тому протягом навчання багато уваги приділялось саме особливостям комунікації.

Віртуальну ж програму продовжила Літня школа в Італії! Вона проходила при Падуанському університеті. 

Це було дуже круто, оскільки ми наживо змогли поспілкуватись з людьми, з якими декілька місяців бачились лише через екрани комп'ютерів.

Програма була дуже цікавою та насиченою, кожного дня учасники відвідували лекції від викладачів університетів – партнерів програми NICE, а також Літня школа передбачала роботу в групах. Протягом тижня команди студентів працювали над створенням проєкту, який би допоміг Падуанському університету підвищити та покращити екологічність та сталість розвитку.

Завдяки знанням, отриманим під час віртуальної програми, а також Літньої школи в останній день команди презентували свої роботи, які напрацювали під час стажування. 

Це було неймовірно, оскільки була надзвичайно велика кількість креативних та корисних проєктів, які в майбутньому можуть бути втілені в університеті.

Літня школа в Італії запам’яталася не лише навчанням, а й цікавим дозвіллям! У вільний час учасники спілкувались, організовували культурну програму, а також подорожували країною – відвідали регіон Венето, Венецію, Верону, Болонью та інші міста сонячної Італії і, звичайно, Падую! Для студентів був організований квест по визначних місцях цього міста. 

Ця Літня школа запам'яталась великою кількістю отриманих знань, позитивних емоцій та, звичайно, знайомстві нових друзів!

Христина ЮРЧИШИН
студентка 4 курсу
спеціальності «Соціальна робота»