×
×
Міжнародні зв'язки

23 листопада 2022 року відбулася зустріч студенток Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Делегацією держав-членів Європейського Союзу, серед яких: 

  • Кароліна Едтштадлер, Міністерка у справах ЄС і Конституції Австрії, 
  • Андрія Метелко-Згомбич, Державна секретарка у справах Європи Хорватії, 
  • Анна Люрманн, Державна Міністерка у справах Європи та клімату Німеччини, 
  • Гунда Рейок, Парламентська секретарка Міністерства закордонних справ Латвії,
  • Домінік Гаслер, Міністерка закордонних справ, освіти та спорту Ліхтенштейну,
  • Йовіта Нелюпшєне, Віце-міністерка закордонних справ Литви, 
  • Даніела Гитман, Державна секретарка з європейських справ Румунії, 
  • Нікола Бір, Віце-президентка Європейського парламенту.

Факультет психології представляла студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» Анастасія Волобуєва

Студентки мали змогу поділитись своїм баченням майбутнього України після закінчення війни із гостями та отримати відповіді на найскладніші питання, пов'язані з політичною, економічною та культурною сферами розвитку держав Європи.

Настя поділилася своїми враженнями від зустрічі є європейськими політикинями: «Питання, які ми обговорювали, стосувались відновлення України після нашої перемоги, а також великого інноваційного потенціалу українців у сферах інноваційних технологій, промисловості, бізнесу, освіти, мистецтва тощо. Я розповіла гостям заходу про те, що країни ЄС можуть отримати користь від користування українськими технологіями, про такі стартапи, як Monobank, MacPaw і, звісно, про державний застосунок Дія, котрі не тільки спрощують купівлю будь-чого в магазині, а й допомагають оформити довідки та робити грошові перекази за лічені секунди, створюють можливості, про які раніше люди навіть не мріяли.

Хочеться ще сказати про чудову атмосферу того вечора. Незважаючи на умови, в які нас занурила країна-терорист росія, ми провели час наче у компанії подруг, які дуже нас розуміють і приїхали допомогти. 

Після офіційної дискусії представниці Європейського парламенту виказали подяку нам за стійкість, за те, що ми піклуємось про наше спільне майбутнє і неодноразово закликали нас ховатись під час повітряної тривоги)».

Щиро дякуємо нашим гостям за підтримку України в такий важкий час, а Анастасії – за активну участь у заході!