×
×
Міжнародні зв'язки

IMG 20221021 060731 107До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року та магістрів першого року навчання!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом весняного семестру у 2022-2023 н. р. в Університеті Тушія у м. Вітербо (Італія).
 
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту: 28 жовтня 2022 року. 

Предметні напрямки: журналістика

Сайт університету-партнера за посиланням: http://www.unitus.it/en

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання
англійської мови (не нижче рівня B2).
Бажаним є також володіння італійською мовою хоча б на базовому рівні (не обов’язково).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!.
Каталог курсів: http://www.unitus.it/en/unitus/course-catalogue/articolo/course-catalogue
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис).
6. Для бакалаврів: Витяг із залікової книжки за всі завершені семестри навчання (перекладений на англійську мову та завірений). За витягом потрібно звертатися до методиста на факультеті/інституті.
Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/ejHYZan4A6q1XsHPA
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf  (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: TUSCIA-2023_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту Юрія Дмитровича Гаврильця Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та Відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+  із запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Поради щодо оформлення конкурсних документів: https://international.knu.ua/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-erasmus/
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
 ****Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс., розмір гранту на подорож – 275 €.