×
×
Міжнародні зв'язки

Це сторіз про те, як труднощі створюють нові можливості, або як факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка в період війни знаходить нові перспективи. 

Вже місяць студенти бакалаврату та магістратури спеціальностей «Соціальна робота» і «Психологія» навчаються в абсолютно новому у співробітництві для КНУ закладі – Åbo Akademi в Турку у Фінляндії: магістри – Олена Головченко і Анастасія Валявко, бакалаври 4 курсу – Дмитро Березовський, Катерина Мантуленко, Анна Красна, Євгенія Воробйова і іноземні студентки факультету психології Рюмейса Кавак і Нур Оздемір.

То й як воно? Ну, по-перше, ми можемо офіційно вважати себе першовідкривачами та засновниками нових міжнародних зв’язків. Адже Åbo Akademi вперше за весь час прийому студентів за обміном приймає українців. І то є справжнє відкриття! Адже навчатися в такому університеті – це справжній переворот свідомості. Велика кількість цікавих дисциплін, компетентні та професійні викладачі, величезна exchange community, неймовірно сучасні та інклюзивні будівлі – це мінімум переваг, що перші спадають на думку. Ох, виглядає як відштампований текст про всі навчальні «заклади мрії» на популярних сайтах? А що його зробити, коли тільки переступивши поріг кампусу ти вже шаленієш від того максимально відкритого та дружнього студентського мікровсесвіту, який охоче залучить тебе до яскравого студентського життя. 

Викладачі, які дають тобі «п‘ять» та питають, як пройшли твої вихідні просто зустрівши на сходах. А що казати про рівень інтелектуального навантаження… Не знаю, як там у Гарварді, але тут ти не вилазиш з підручників чи то від кількості, чи то від зацікавленості. 

А хіба можна оминути смачнюще харчування в місцевих кафетеріях? Це місце безумовно неймовірних вражень. І як не дивно, тільки позитивних.

Це ідеальне навчальне середовище із забезпеченнях всіх прав, з поважним та лояльним ставленням і потужною науковою базою. Åbo Akademi – це університет сучасності, а в перспективі і майбутнього. Зокрема, і нашого майбутнього та майбутнього нашого любого КНУ. Таке співробітництво матиме свої плоди, одні з яких зараз дозрівають на мобільності :)

Еразмус студенти
КНУ імені Тараса Шевченка у Фінляндії