×
×
Міжнародні зв'язки

Плануючи роботу з інтернаціоналізації освіти у наступному навчальному році, факультет психології докладає зусиль для розширення можливостей наших студентів по засвоєнню сучасного науково обґрунтованого контенту в межах психологічної науки і практики. Така мета досягається завдяки так званій віртуальній мобільності.

Вже вдруге для викладання в якості запрошеного професора в першому семестрі 2022/23 н.р. на факультеті психології читатиме курс з клінічної психології доктор Juraj Sikra https://psy.knu.ua/faculty/invited-lecturers

Наша співпраця розпочалася у 2020 році за часів COVID-19. Курс, прочитаний нашим колегою з Великобританії зібрав велику кількість позитивних відгуків від студентів, які його вивчали. Це дало змогу слухачам курсу не лише покращити свої знання та опанувати кращі європейські практики, а й отримати сертифікати Абердинського університету (Великобританія).

Юрай Сікра – магістр психології (Абердинський університет, Великобританія), доктор філософії в галузі психології (Університет імені Яна Амоса Коменського, Братислава, Словаччина, 2018). Він також наразі продовжує свої дослідження, готуючись до захисту вже другої Ph.D. дисертації в галузі кіберзлочинності в Університеті Стратклайду у Великобританії, де він тепер працює.

Доктор Сікра є науковцем та фахівцем-практиком в галузі психічного здоров'я, включаючи роботу з жертвами та правопорушниками. Крім того, він має досвід роботи з клінічними популяціями всіх вікових груп і діагностичних категорій, працюючи як у Великобританії, так і в Словаччині.

З вересня розпочнеться викладання курсу клінічної психології для широкого кола студентів-психологів та студентів суміжних спеціальностей на факультеті психології. Доктор Сікра у своєму листі звернувся до наших студентів: "Шановні студенти психології та суміжних спеціальностей! Для мене велика честь мати можливість навчати вас наступного семестру в ці важкі часи. Зважаючи на те, що ви розкидані по всьому світу з різним ступенем доступу до технологій, я хотів би розробити з вашою допомогою англомовний онлайн-курс з клінічної психології (2 ECTS). 

Курс буде відкрито для широкого кола студентів - з 1-го року навчання до 3-го року навчання в аспірантурі - та потребуватиме високого рівня володіння англійською мовою (від рівня В2). 

Цей курс буде особливим, оскільки я максимально врахую ваші побажання та очікування. А це означає, що ви розроблятимете навчальний план разом зі мною, на основі чого я буду надавати матеріал у межах мого досвіду".

На сьогодні вже майже 50 студентів заповнили спеціальну форму стосовно того, чого б вони хотіли навчитися в наступному семестрі на курсі доктора Сікри з клінічної психології, щоб це найбільшою мірою відповідало їх потребам і можливостям.

Ті, хто хотів би долучити свої думки та пропозиції щодо планованого курсу, можуть до 31 серпня 2022 року заповнити створену для цього Гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDD40sZi8y1WoSehE2NBt46UVx3pdEZY3Am4kDhYJsvZjxIA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Також просимо реєструватися на курс тих, чий рівень мовної компетентності відповідає вимогам лектора і хто зацікавлений у вивченні сертифікатного курсу з клінічної психології від Juraj Sikra ТУТ: https://docs.google.com/forms/d/1W2n1a5J8RSSZxMWTBAPN7cKHfLq2KdMaMxqYX9Z2wg4/edit

Розклад занять буде надісланий зареєстрованим на курс студентам на їх електронні адреси до 15 вересня 2022 року.

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗАНЯТТЯХ!

Світлана Пащенко
заступник декана факультету психології