×
×
Міжнародні зв'язки

У рамках академічної мобільності викладачки факультету психології – Аліна Проскурня (к.психол.н., асистент кафедри психодіагностики та клінічної психології) та Юлія Красілова (к.психол.н., асистент кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки) – проходять наукове стажування в Інституті психології на факультеті людини та соціальних досліджень Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). 

Ініціатором щодо організації наукового стажування наших колег у приймаючому університеті стала багаторічний партнер КНУ імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Irena Zemaitaityte. Куратором стажування виступає директор Інституту психології prof. dr. Rasa Pilkauskaitė-Valickienė.

285064811 1228943927909431 4888694179974269653 n

Стажистки залучені до наукової та освітньої діяльності Університету Миколаса Ромеріса. Вони взяли участь у міжнародних науково-практичних конференціях «Підхід, орієнтований на учня – нове розуміння функцій школи в умовах сучасного суспільства» та «Проблеми психічного здоров’я: міждисциплінарний підхід», де виступили з доповідями за результатами власних досліджень.

Також, у якості гостьового лектора Аліна Проскурня була запрошена до Ризького університету Латвії – Rīga Stradiņš University, де провела цикл занять для студентів проекту «European Joint Master in Social Work with Children and Youth (ESWOCHY)», присвячених актуальним проблемам клінічної психології. 

Юлія Красілова і Аліна Проскурня готують наукові статті та приєдналися до дослідницької групи в Центрі експериментальної психології. Також, з цікавістю та захопленням вивчають литовську мову та культуру країни, яка так гостинно їх прийняла.

Досвід, здобутий в ході стажування, буде впроваджено в роботу факультету психології, а співпраця між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Миколаса Ромеріса буде тривати і надалі.

Аліна Проскурня
кандидат психологічних наук, асистент кафедри
психодіагностики та клінічної психології,
Голова ради молодих вчених факультету психології

Юлія Красілова
кандидат психологічних наук, асистент кафедри
соціальної реабілітації та соціальної педагогіки