×
×
Міжнародні зв'язки

ERASMUS+ University of Konstanz (Germany)
До уваги студентів-бакалаврів 3-го курсумагістрів першого року навчанняаспірантів!

Оголошується конкурсний відбір на отримання 3-х стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н.р. у Констанцькому університеті (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 15 жовтня 2021 року.

Предметні напрямки: математика, інформатика, фізика, хімія, біологія, психологія, філософія, історія, соціологія, науки про спорт, література, лінгвістика.

Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.uni-konstanz.de/en/

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
 2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
 3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання німецької (не нижче рівня B2) чи англійської мови (не нижче рівня B2).
 4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
  Поради ТА інструкції щодо заповнення – на сайті Відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
  Каталог курсів – Див. UKN-Fact-Sheet_21-22
 5. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті Відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/інституті (допускається електронний підпис). За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до Відділу академічної мобільності, т: (044)239-32-85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 6. Для бакалаврів: витяг із залікової книжки за всі завершені семестри навчання (перекладений на англійську мову та завірений). За витягом потрібно звертатися до методиста на факультеті/інституті. Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
 7. Заповнити онлайн форму – https://forms.gle/prNQFWpFS2hJgGKc9

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), в поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Konstanz-2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту доц. Олександра Федоровича ІВАНОВА Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

*Форму Learning Agreement, сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) та UKN-Fact-Sheet_21-22 можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі Відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі!

*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.

**Розмір щомісячної стипендії складає близько 700-800 €/міс.

***З додатковою інформацією стосовно перебування в Констанцькому університеті можна ознайомитися в UKN-Fact-Sheet_21-22.