×
×
Оголошення

37fh27wefОголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ (кредитна мобільність) для навчання протягом весняного семестру у 2023/2024 н.р. у NOVIA Університеті прикладних наук, кампус Вааса, ФІНЛЯНДІЯ (www.novia.fi) для бакалаврів 2 та 3 курсів та магістрів 1 року навчання. Спеціальності: 053 Психологія і 231 Соціальна робота та ОП «Соціальна педагогіка».

Реченець для подання документів: 20 листопада 2023 року (23:59)

Дисципліни англійською мовою в NOVIA університеті прикладних наук, Вааса на весняний семестр 2023/24 н.р.: https://www.novia.fi/en/study/exchange-studies/study-opportunities/degree-programme-in-social-services-vaasa/

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS

2. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою на рівні не нижчому за В2 (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка). Завантажити мовну форму можна за посиланням: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2266&lang=uk

3. Мотиваційний лист (до 1 сторінки), який має містити відповіді на наступні питання:

  • Чому Ви бажаєте стати учасником програми Еразмус+?
  • Як навчання в обраному Вами фінському університеті зможе повпливати на реалізацію Ваших життєвих цілей?
  • Які знання Ви очікуєте отримати і які навички здобути?
  • Чому Ви були б гідним представником від КНУ для участі в обміні?

4. Learning Agreement, Draft, ПІДПИСИ НЕ ПОТРІБНІ;

Завантажити форму: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk

Поради й інструкції щодо заповнення тут: https://drive.google.com/file/d/1wIq5G15jhKG7NsE1yAcFkGFGyMJZzo0a/view

5. Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений).

Для магістрів: диплом бакалавра і додаток до нього

6. Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені в переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: NOVIA_2024_Ivanko.

Пакет конкурсних документів надсилати на електронну пошту (в полі subject вказати – NOVIA_2024_Ivanko) координатора, заступника декана факультету психології Світлани Пащенко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Відділ академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися до координатора Світлани Пащенко +38 067 5919534

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Про дату співбесіди для визначення номінантів на стипендію Еразмус+ аплікантам буде повідомлено на е-пошти 22.11.2023 р.

**Орієнтовний розмір стипендії – 1000 євро на місяць.