×
×
Оголошення

Колеги, аспіранти, досвідчені вчені та молоді науковці! 

Запрошуємо вас долучитися до святкування Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку. Київський національний університет імені Тараса Шевченка запускає марафон "Об'єднані наукою".

Цикл заходів до Всесвітнього дня науки триватиме з 8 по 18 листопада в очному форматі в головному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка.

З метою налагодження міждисциплінарного співробітництва між дослідниками університету буде створено інтерактивну інформаційно-ознайомчу платформу з науковими дослідженнями КНУ за тематичними напрямами. Учасники марафону матимуть змогу поділитися своїми здобутками та ідеями з колегами, знайти однодумців і започаткувати нові наукові проєкти.

Розклад тематичних днів КНУ:

- 9 листопада - цивільна безпека для суспільства (Civil security for society);

- 10 листопада - здоров’я (Health);

- 11 листопада - культура, творчість та інклюзивне суспільство (Culture, Creativity and Inclusive society);

- 14 листопада - цифрові технології, промисловість та космос (Digital, Industry and Space);

- 15 листопада - клімат, енергія та мобільність (Climate, Energy and Mobility);

- 16 листопада - продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище (Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment).

Також в ході заходу науковці матимуть можливість переглянути наявні грантові інструменти ЄС та світу (Horizon Europe, COST, NATO, CRDF тощо), взяти участь у серії семінарів та тренінгів щодо написання грантової заявки, надихнутися «історіями успіху» українських вчених.

17-18 листопада в рамках марафону відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень».

Для участі в конференції необхідно до 10 листопада заповнити Google-форму та надіслати тези доповіді -https://forms.gle/fSKF9zKUnnq5i4e8A

Інформаційний лист за посиланням - 
https://drive.google.com/.../1sv5eqY.../view...

Посилання на подію конференції у Facebook - 
https://fb.me/e/2gH7odL3z

Працюємо на результат - переможемо!