×
×
Оголошення

Весняний семестр 2022/2023 н.р.

До уваги студентів-бакалаврів 2 та 3 курсів, а також магістрів 1 року навчання!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка започаткував співпрацю з Левенським католицьким університетом (KU Leuven) у сфері студентських обмінів. Для того, щоб взяти участь в обміні, необхідно підготувати наступний пакет документів англійською мовою (крім індивідуального графіку)

1. CV в форматі Europass. 

2. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візою-погодженням завідувача кафедрою або координатора з мобільності на факультеті/Інституті (інструкції до заповнення дивіться нижче). 

Напрямки: ВСІ
Дисципліни: www.kuleuven.be/english/admissions/exchange/courses

3. Мотиваційний лист (до 1 сторінки), який має містити відповіді на наступні питання:
Чому Ви бажаєте взяти участь в обміні і навчатися у KU Leuven?
Як навчання у KU Leuven зможе повпливати на реалізацію Ваших життєвих цілей?
Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
Чому Ви були б гідним представником від КНУ для участі в обміні? 

4. Сертифікат або підтвердження від викладача про рівень володіння англійською мовою на рівні не нижчого за В2 (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка): завантажити мовну форму можна за посиланням:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2266&lang=uk 

5. Для бакалаврів: витяг із залікової книжки/ скан-копія залікової книжки, перекладений на англійську мову та завірений. На завіряння документи просимо надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Для магістрів: скан-копія диплому з додатком. 

6. Заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/NTdBMTJWtkji8wQXA 

Сайт університету: https://www.kuleuven.be/english/kuleuven 

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту – 10 жовтня 2022 року.

ВАЖЛИВО! Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF (документи в іншому форматі не розглядатимуться) у зазначеній вище черговості. Назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента (наприклад: Cologne-2023_Ivanenko) – файл необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.