×
×
Оголошення

Університет Гумбольдта в Берліні, Німеччина

До уваги студентів 3 курсів, а також магістрів 1 року навчання КНУ імені Тараса Шевченка!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій для участі у програмі кредитної мобільності з метою навчання/стажування в Університеті Гумбольдта в Берліні (Німеччина) протягом осіннього семестру академічного року 2022/2023.

Сайт університету: https://www.hu-berlin.de/de

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 30 червня 2022 року.

Cпеціальності: всі (за наявності в УГ)

Просимо звернути увагу, що викладання в  УГ здійснюється переважно німецькою мовою. Мову викладання інших предметних напрямків просимо перевіряти на сайті університету.
Рівень володіння німецькою та/або англійською мовами - не нижче рівня B2.

З переліком освітніх програм УГ можна ознайомитися за посиланням:
https://www.hu-berlin.de/en/institutions

Для магістрів передбачена можливість долучитися до наукової діяльності у межах виконання проєктів MDC.
Учасники мобільності отримають фінансовий грант згідно норм програми Еразмус+

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, просимо підготувати наступний пакет документів:

1.  CV в форматі Europass 

2. Learning Agreement (draft) - заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. Поради й інструкції щодо заповнення - на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk 

3. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

4. Сертифікат про рівень володіння англійською та/або німецькою мовою (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка:

- English Certificate issued by KNU Language Center 
- Language Proficiency Assessment Form from Home University (за документом звертатися до свого викладача іноземної мови)

Завантажити мовну форму за посиланням: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2266&lang=uk

5. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/Інституті.

За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності - email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

6. Витяг із залікової книжки, перекладений і завірений на англійську мову. Просимо надсилати виписки з оцінками на завіряння Олесі Олександрівні Сідельніковій на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Humboldt University -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#