×
×
Оголошення

До уваги студентів 2 та 3 курсу і магістрів 1-го року навчання!

Оголошується конкурсний відбір для участі у Літній школі UNA EUROPA ONE HEALTH в Единбурзькому університеті (Великобританія).

Коли: з 25 липня по 5 серпня 2022 року
Дедлайн подачі документів: 27 травня 2022 року

Претенденти на участь у літній школі мають подати такі документи англійською мовою:

1. CV/резюме у форматі EUROPASS;

2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки)

Увага! Мотиваційний лист має містити відповіді на наступні питання:

  • Why do you want to participate in the summer school and learn about topics related to One Health / Planetary Health?
  • How would participating in an Una Europa summer school benefit you and your future goals? For example, how does your educational background relate to the Summer School’s focus areas and what skills are you expecting to enhance via attending the Summer School?
  • Why would you be a good ambassador from your university for the Una Europa One Health Summer School?

3. Сертифікат про рівень знання англійської мови – не нижче B1.

4. Витяг з оцінками (достатньо українською мовою, з підрахованим середнім балом)

5. ВАЖЛИВО! Заповнити онлайн форму

https://forms.gle/7WugQTK7HVmHTfiT6

6. Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Summer School – Edinburg-2022_Ivanenko та надісланий на адресу Відділу міжнародного співробітництва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За більш детальною інформацією звертатися до заступника начальника Відділу міжнародного співробітництва Надії Миколаївни Серьогіної на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в телеграм-каналі відділу (https://t.me/irotsnuk).

Детальну інформацію щодо програми, форм і напрямків роботи Школи ви можете знайти на сайті*: https://www.una-europa.eu/initiatives/one-health-summer-school

Відео Story Una poster:

https://drive.google.com/file/d/1Hk0PhHqFawVd1xQ2p5KogSlsiVInVWcu/view?usp=drivesdk

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

Бажаючих студентів буде запрошено на співбесіду. До складу комісії залучені авторитетні представники адміністрації університету, викладачі, делегати від Студентського парламенту, а також Відділу міжнародного співробітництва.

Дату проведення співбесіді буде повідомлено окремим оголошенням.

Номінованим студентам буде надана фінансова соціальна підтримка, проживання в гуртожитку за рахунок організаторів літньої школи, а також фінансування транспортних витрат.

*Просимо звернути увагу, що прийом заявок для студентів КНУ є відкритим і відрізняється від загальної інформації на сайті Школи.