×
×
Оголошення

Варшавський університет в рамках ініціативи спрямованої на підтримку студентів і аспірантів українських закладів вищої освіти, оголошує початок набору заявок у програмі «Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw» – програма дослідницьких візитів для студентів і аспірантів з України у Варшавському університеті.

Програма передбачає короткі дослідницькі візити – від 3 до 6 місяців – з метою реалізації дослідження у Варшавському університеті. Під час реалізації програми зараховані студенти/аспіранти зберігають статус студента українського університету.

Заявку на участь у Програмі може подати будь-який студент та аспірант, який є громадянином України чи Польщі та був студентом чи аспірантом українського ЗВО у 2021/22 навчальному році, а також прибув у Польщу не раніше 24 лютого 2022 року (або ще перебуває на території України).

Умовою участі у Програмі є проведення власної науково-дослідницької роботи у Варшавському університеті на будь-якому з напрямків, які пропонує університет. Крім того, зараховані студенти та аспіранти можуть, але не зобов’язані, зареєструватися на заняття у Варшавському університеті та курси польської мови за умови, що такі заняття будуть доступні під час візиту.

Зараховані кандидати будуть звільнені від оплати за проведення дослідження та отримають фінансування на витрати пов’язані з перебуванням та проживанням у розмірі до 1500 злотих на місяць (студенти) та до 2100 злотих на місяць (аспіранти).

Набір проводитиме Офіс міжнародних відносин на постійній конкурсній основі, до вичерпання вільних місць.

Період реалізації Програми: з 27 квітня 2022 до 15 липня 2023 року.

Студенти та аспіранти, зацікавлені участю у програмі повинні зробити наступні кроки:

  • зареєструватися в Інтернет-системі реєстрації кандидатів (IRK)

https://ukraina.irk.edu.pl/pl/home/BWZ/

2) подати всі необхідні документи в системі IRK:

  • заповнений бланк заявки на участь;
  • опис навчальної програми, що реалізується в українському університеті;
  • план дослідження у Варшавському університеті;
  • резюме – у випадку аспірантів;
  • документ, що підтверджує статус студента/аспіранта українського ЗВО, наприклад, скан студентського квитка, академічна довідка аспіранта, довідка про прийом на навчання – якщо кандидат має такий документ на момент подачі заявки на участь у Програмі;
  • копія паспорта або іншого документа, який підтверджує особу;
  • документ, який підтверджує в’їзд на територію Республіки Польща не раніше, ніж 24 лютого 2022 р.

Документи приймаються польською або англійською мовами.

Умова зарахування Кандидата до Програми: затвердження заявки на участь приймаючим факультетом/підрозділом Варшавського університету та призначення наукового керівника.

Заявки кандидатів розглядатимуться протягом 30 днів з дня подачі заявки у системі IRK.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткові деталі за посиланням: http://bwz.uw.edu.pl/.../biuro-wspolpracy-z-zagranica.../