×
×
Оголошення

Оголошується конкурс Еразмус+ Глобал на навчання за програмою «Соціальна робота/Соціальні служби» протягом весняного семестру 2021/2022 навчального року в НОВІА університеті прикладних наук (NOVIA University of Applied Sciences) Фінляндіїкампус м. Турку (січень – травень 2022 р.): https://www.novia.fi/novia-uas/

Конкурс відкрито для студентів 3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури УСІХ спеціальностей факультету психології.

Дедлайн для подання документів: 31 жовтня 2021 року (до 23:59).

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

  1. CV у форматі EUROPASS – https://www.novia.fi/exchange-/application-for-exchange-students
  2. Learning Agreement (draft, без підписів) із зазначенням назв дисциплін, які Ви будете вивчати у приймаючому університеті в разі, якщо отримаєте стипендію на навчання в НОВІА (від 21 до 24 кредитів на семестр). Посилання на перелік предметів, які викладаються в NOVIA англійською мовою: https://www.novia.fi/assets/Sidor/2/1086/Courses-in-English-Spring-2022-Social-Services.pdf
  3. Мотиваційний лист (1 сторінка)
  4. Витяг із залікової книжки (та його переклад на англійську мову). Середній бал успішності – не нижче 80
  5. Сертифікат (можливо внутрішньоуніверситетський) про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2)
  6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу повинна містити назву університету, кампусу та прізвище претендента: NOVIA_Turku_Ivanenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету, кампусу та прізвище: NOVIA_Turku_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Також НОМІНОВАНИМ конкурсантам (після проходження співбесіди в КНУ імені Тараса Шевченка та отримання рекомендації щодо навчання в NOVIA) необхідно заповнити аплікаційну форму он-лайн на сайті НОВІА університету ДО 08 листопада 2021 року: https://www.novia.fi/studies/exchange-/application-for-exchange-students/

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.

Поради щодо оформлення конкурсних документів знаходяться на вебсторінках:

У ЗВ’ЯЗКУ З СИТУАЦІЄЮ ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ ВІД НОМІНОВАНИХ НА НАВЧАННЯ У ВЕСНЯНОМУ СЕМЕСТРІ 2021/22 Н.Р. ДЛЯ В’ЇЗДУ НА ТЕРИТОРІЮ ФІНЛЯНДІЇ ВИМАГАТИМУТЬ ДІЙСНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ПОВНУ ВАКЦИНАЦІЮ ОДНІЄЮ З ВАКЦИН, ВИЗНАНИХ ЄВРОСОЮЗОМ.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Передбачається надання стипендій 8 кандидатам (можливий розподіл на навчання у двох кампусах NOVIA університету – Турку і Вааса).

**Онлайн співбесіда проходитиме у КНУ імені Тараса Шевченка та супроводжуватиметься номінуванням студентів на навчання в НОВІА. З номінованими студентами та тими, хто увійде до листа очікування проводитиметься онлайн співбесіда представниками університету НОВІА, за результатами якої будуть визначені студенти-стипендіати програми Еразмус+ Глобал для навчання в НОВІА університеті.

Дату та час онлайн співбесіди у КНУ буде надіслано на е-адреси учасників конкурсу. Співбесіда проходитиме англійською мовою.

***Розмір стипендії становить 850-900 євро на місяць, з якої передбачена авансова виплата, що покриває оплату візи і страхового полісу, а також дорожнього гранту.

БАЖАЄМО УСПІХУ В КОНКУРСІ!