×
×
Оголошення

11 травня з 9.00 стартує реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) із іноземної мови, яка буде тривати до 3 червня 18.00.

Подача документів для участі у єдиному вступному іспиті з іноземної мови буде здійснюватися через сайт Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка – https://vstup.knu.ua

Просимо ознайомитися із детальною відео-інструкцією реєстрації: https://youtu.be/7juJyOHyj-Y

Також, надаємо її детальний письмовий варіант. Для реєстрації потрібно:

Крок 1. Перейти за посиланням на сайт https://vstup.knu.ua

Крок 2. Натиснути активну клавішу «Реєстрація», у колонці «ім’я» вказати прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), вказати логін та пароль, електронну адресу та надати згоду на обробку персональних даних натиснувши клавішу «Я згоден»

Крок 3. Перейти на вказану Вами електронну адресу та натиснути посилання для активації. На сторінці активації вказати логін та пароль. В особистому кабінеті натиснути перше активне посилання «Подати заяву на реєстрацію для складання ЄВІ/ЄФВВ 2021».

Крок 4. У відповідні розділи-віконця потрібно додати особисті дані для реєстрації; фото на документи; внести дані ідентифікаційного номеру.

Крок 4.1. У розділ «Особисті дані для реєстрації» вноситься: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) вступника; дата народження; телефон (звертаємо Вашу увагу, що телефон потрібно вказувати актуальний, той що знаходиться весь час на зв’язку для контактування, або ж вказувати декілька); e-mail; бажаний спосіб отримання екзаменаційного листка одним із двох способів: нова пошта (відправлення за рахунок отримувача, у такому разі потрібно вказати дані для доставки кур’єрської пошти (місто, номер відділення), отримати особисто на факультеті психології (цей варіант потребувати в подальшому попередньої домовленості із працівниками про час); «зберегти» інформацію.

Крок 4.2. Перейти за активним посиланням у «Особистий кабінет». Додати фото на документи вибравши файл із власної галереї (фото 3*4, яке відповідає досягнутому віку вступника).

Крок 4.3. Перейти в особистий кабінет і додати ідентифікаційний номер платника податків (вказати номер, дату видачі, ким видано та завантажити фото ідентифікаційного номера із власної галереї).

Крок 4.4. Знову перейти в особистий кабінет і вказати власні паспортні дані (серія паспорта (якщо є), номер паспорта, дата видачі, ким видано та завантажити фото 1,2 сторінки та сторінки з пропискою (при цьому дотримуватися правильності завантаження, кожне фото за номером сторінок має відповідати визначеному віконцю для них). Якщо маєте ID картку – завантажити лицьову і титульну сторінку та довідку демографічного реєстру також у відповідні віконця.

Крок 4.5. Знову перейти в особистий кабінет і внести додаткові дані. У колонці «Здобуду освітній ступінь бакалавра у поточному році» –  вказати навчальний заклад (повністю), активувати кнопку «Буду складати єдиний вступний іспит з іноземної мови» (першу кнопку «Буду складати єдине фахове вступне випробування» для вступу на факультет психології відмічати не потрібно!!! (залишити її неактивною). Вказати мову ЄВІ із 4, які пропонуються та місто в якому бажаєте складати ЄВІ (вибрати із списку). У рядку «В 2021 році збираюся вступати у» - вказати навчальний заклад. У рядку «на спеціальність» - спеціальність на яку Ви плануєте вступати.

Далі наступні колонки ОБОВЯЗКОВО заповнюють ВИКЛЮЧНО вступники наступних категорій:

  1. вступники, які завершують навчання у поточному році у вищих військових закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО;
  2. вступники, які закінчили навчання в минулих роках;
  3. вступники, яким необхідно створити додаткові умови проведення незалежного тестування у звязку зі станом здоровя.

Кожен вступник повинен відмітити до якої із категорій він належить, якщо ж звісно така приналежність є. Якщо ж приналежності до цих категорій немає залишаємо клавіші неактивними!!!

Крок 5. Після заповнення всіх розділів натиснути «Подати заявку про реєстрацію». Перевірити внесені дані заявки та «Підтвердити правильність внесення даних». Нижче вибрати факультет на який подаєте заявку на обробку (факультет психології). Натиснути «подати заяву».

Після подачі заяви система буде направляти вступнику сповіщення про етапи її опрацювання. Тому перевіряйте, будь ласка, пошту і вчасно відповідайте через особистий кабінет.

По завершенню опрацювання заяви оператор зв’язується із абітурієнтом для підтвердження вірності сформованих документів. Особливо, варто звертати увагу при перевірці на місто здачі іспиту та мову. Далі електронний варіант екзаменаційного листка буде відправлено у особистий кабінет вступника та оригінал екзаменаційного листка із мокрими печатками і підписами –  на вказану під час реєстрації адресу доставки.

У пункті «коментарі» вступнику буде надана інструкція щодо подальших дій. Зокрема, посилання на сайт тест-порталу (https://zno.testportal.com.ua/master/login) на якому потрібно зайти у власний кабінет за пін-кодом, що вказаний в екзаменаційному листку. Саме у особистий кабінет на зазначеній платформі вступник не пізніше ніж за 2 тижні до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови отримає запрошення із годинами та місцем складання іспиту, який потрібно роздрукувати і ОБОВ’ЯЗКОВО взяти на ЄВІ.

Документи для реєстрації на ЄВІ (якісні фото або скановані копії)

  • Документ, що посвідчує особу (паспорт (1,2 сторінки та сторінка прописки) або ID картка (лицьова, тильна сторони та довідка демографічного реєстру).
  • Облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків).
  • Фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3 – 7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).
  • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках).
  • Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти).
  • Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФВ).

Приймальна комісія може відмовити вступнику в реєстрації у разі:

1) надання вступником недостовірної інформації або надання у процесі дистанційної реєстрації неповної інформації, потрібної для здійснення реєстрації;

2) подання документів вступником, який відповідно до вимог законодавства не має права на участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра;

3) необхідності створення особі для проходження вступних випробувань інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1708/29838, за кодами 0101-0104, 0201-0203, 0206, 0301-0306, 0401, 0501, 0601, 0701, 0702.