Конференції

VI Всеукраїнська літня школа з психології в Одесі

24 червня – 06 липня 2022 р.

Школа призначена для науковців, викладачів ЗВО, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів, молодих науковців та практиків. Проводиться з метою розширення теоретичних і практичних знань учасників з історії вітчизняної психології та досягнень її сучасних наукових шкіл як невід’ємних джерел формування єдиного дискурсу української психологічної науки та практики. Наукові керівники Школи: д-р психол. наук, проф., завідувач кафедри психології розвитку КНУ імені Тараса Шевченка Олена Власова і д-р соціол. наук, проф., завідувач кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І.І. Мечникова Валентина Подшивалкіна.

Програма передбачає лекції-презентації та майстер-класи відомих психологів — фундаторів авторських наукових психологічних шкіл України, представників психологічних шкіл класичних університетів; дискусії і обговорення методологічних проблем сучасної психологічної науки; конкурс наукових робіт учасників школи (докторантів, магістрантів, бакалаврів); психологічний перформанс «У колі світла» (трансдисциплінарний дискурс актуальних проблем сучасної гуманітаристики); культурно-розважальні заходи.