×
×
Сайт знаходиться на технічному оновленні.
Українська Психологічна Асоціація

Українська Психологічна Асоціація

Реєстр членів УПАCтатут

Заява про вступПоложення про членські внески

Символічно, що саме у Всесвітній день психічного здоров’я – 10 жовтня 2017 року –ініціативною групою було зареєстровано Українську психологічну асоціацію.

Засновниками Асоціації стали досвідчені фахівці з психології, науковці, викладачі психології та практичні психологи, які реалізують свою професійну діяльність у різноманітних сферах суспільного життя – освітній, правозахисній, науковій, культурній тощо.

Головною метою Організації є задоволення та захист законних, соціальних, економічних, творчих, вікових та інших спільних інтересів своїх членів та інших осіб.

Наша основна візія та місія – всебічно сприяти розвитку формуванню дієвої та авторитетної галузі наукової та практичної психології (детальніше з цілями УПА можна познайомитись у Статуті організації)

 

Президент Асоціації:

Данилюк Іван Васильович, декан факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор психологічних наук, професор.

Склад Наглядової ради Громадської організації «Українська психологічна асоціація»:

Голова Наглядової ради:

Козицька Інна Валеріївна, доцент кафедри загальної психології факультету психології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

Члени Наглядової ради:

Коваленко Алла Борисівна, професор кафедри соціальної психології, факультету психології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор психологічних наук.

Ковалко Наталія Миколаївна, PhD, доцент кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Чуйко Олена Василівна, професор кафедри  соціальної реабілітації та соціальної педагогіки, факультету психології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор психологічних наук.

Ми прагнемо співпрацювати з іншими громадськими та професійними об’єднаннями, окремими фахівцями та молоддю з метою досягнення спільних цілей та інтересів, а також розвитку психологічного благополуччя громадян України.

Усі дійсні члени УПА можуть скористатися системою знижок:

  • Знижка 30% на участь у конференціях/тренінгах/семінар та інших заходах, що організовуються в рамках проекту Psy-factor.
  • Переваги на участь у безкоштовних заходах що організовуються в рамках проекту Psy-factor.
  • Знижка 20% на публікації у фаховому міжнародному науково-практичному журналі “Український психологічний журнал” (журнал є рекомендованим фаховим виданням МОН України та має входить до наукометричної бази Копернікус).
  • Знижки на навчальну літературу до 20%
  • Підтримка наукових досліджень за сприянням Міжнародного благодійного фонду «Розвиток наукової психології  ФРОНЕЗИС»
  • Участь у щорічному конкурсі на отримання премії «Кращий науковець у сфері психології» та «Кращий психолог-практик»

Для вступу в Асоціацію необхідно:

  1. Заповнити заяву та надіслати її на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Отримавши підтвердження про вступ, оплатити вступний та річний членський внесок
  3. Отримати членський квиток та стати частиною нашої професійної спільноти!

Сторінка Асоціації у Фейсбуці: https://www.facebook.com/Ukrainianpsychologicalassociation/

Запрошуємо усіх зацікавлених до членства в Українській психологічній асоціації!