×
×

III Всеукраїнський форум до Дня захисту дітей «Дитина у тривожному середовищі: практики розвитку та відновлення» (СEEPDR)

Дата проведення: 31 травня -1 червня 2021 року

Середовище безпеки та розвитку для кожної дитини - це один із найкращих індикаторів суспільного благополуччя та рівня якості життя в країні. На жаль, українське сьогодення усе ще приховує чималу кількість ризиків щодо дитини. Випадки булінгу, проблеми насильства, прояви підліткової агресії, кіберцькування, суїцидальна поведінка, наслідки впливу військових дій на психіку дитини - про усе це та багато інших проблем ми чуємо ледь не щодня.

Як цьому зарадити? Що потрібно робити та що вже робиться? Як мають діяти фахівці, батьки та суспільство аби зробити сьогодення та майбутнє дітей дійсно безпечним та щасливим?

Саме цим питанням присвячуватиметься робота ІІІ Всеукраїнського Форуму з міжнародною участю "Дитина у тривожному середовищі: розвивальні і відновлювальні практики".

Форум - це потужна платформа для комунікації, представлення найновіших наукових здобутків, обміну практичним досвідом та поширення найкращих українських та зарубіжних практик в сфері психічного здоров`я та соціального благополуччя дитини.

Мета Форуму: актуалізація проблеми створення дружнього до дитини середовища на рівнях «сім`я – громада – держава» та поширення кращих українських і зарубіжних соціально-педагогічних і соціально-психологічних практик роботи з дітьми, сім’ями та громадами.

Тематичні напрямки роботи Форуму:

  • Підтримуючі послуги для сімей і дітей у громаді в умовах децентралізації
  • Представництво інтересів дитини: правові та соціально-педагогічні аспекти
  • Деінституціалізація чи збереження системи інституційного догляду: український вибір
  • Шкільне середовище – простір  безпеки, підтримки та розвитку дитини
  • Дитина у медіасередовищі: загрози, виклики та можливості.

Активності Форуму включатимуть доповіді-презентації від науковців та практиків в галузі соціальної роботи, психології, соціальної педагогіки, освіти, юриспруденції, державного управління.

Практична складова Форуму буде представлена лінійкою майстер-класів та воркшопів від українських та зарубіжних фахівців, присвячених кращим соціально-педагогічним і соціально-психологічним практикам роботи з дітьми, сім’ями та громадами.

Для попередньої реєстрації на Форум просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням до 25 травня 2021 року: https://forms.gle/gK38rBeFJUT7K1DR6

Слідкувати за новинами можна у Facebook-події Форуму за посиланням: https://www.facebook.com/events/1080892589064001 

Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (063) 598-13-76 – Анастасія Голотенко.

Завантажити інформаційний лист