×
×
Анонси
Вельмишановне панство!

Радо повідомляємо, що в розвиток полеміки на круглих столах тематики «Впровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи» (2017 – 2020 рр.) 26 лютого 2021 року проводитиметься одноденна професійна зустріч в онлайн-форматі, на якій презентуватимуться ідеї та результати досліджень здобувачів програм підготовки магістрів і докторів філософії з соціальної роботи, а також обговорюватимуться потреби в таких дослідженнях та їх провадження.

Мета зустрічі: привернути увагу широкого кола стейкхолдерів до результатів академічних досліджень в сфері соціальної роботи, розкрити перспективи розвитку університетських наукових досліджень, сприяти зміцненню зв’язків між вищою освітою, наукою та практикою соціальної роботи.

План роботи:

«Пленарна» частина (10.00 – 12.00): обговорення концептуальних питань змісту, організації, практичної значущості та впровадження результатів і запиту на такі дослідження в широкому колі учасників.
З короткими доповідями виступатимуть представники роботодавців, експерти з питань освіти і досліджень з соціальної роботи

«Секційна» частина роботи (12.30 – 15.00): виступи здобувачів програм підготовки магістрів і докторів філософії та їх обговорення з модерацією дискусій (за значної кількості заявок – робота в малих групах).

Чекаємо від презентантів коротких (до 15 хв.) повідомлень про дизайн, проблеми проведення, етичні дилеми та інші виклики їхніх дослідницьких проектів.
Запрошуємо здобувачів, керівників здобувачів програм підготовки докторів філософії та магістрів соціальної роботи, надавачів соціальних послуг, керівників установ та сервісів соціальної роботи, потенційних абітурієнтів післядипломної освіти в сфері соціальної роботи, всіх інших зацікавлених осіб до 15 лютого включно повідомити про намір взяти участь в цьому заході шляхом заповнення анкети за посиланням:
https://forms.gle/zuynuEeXJy8JizKTA

Програму Круглого столу з більш детальною інформацією про доповіді учасників буде надіслано напередодні зустрічі (на вказану Вами в анкеті електронну поштову скриньку).
У разі виникнення будь-яких запитань Ви можете написати нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувати.

З повагою, від імені організаторів події

Олена Карагодіна
завідувачка кафедри соціальної роботи та практичної психології
Академії праці, соціальних відносин і туризму
тел.: 067 779 3640

Ольга Байдарова
доцентка кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
тел.: 093 691 8839