СТАРТУЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК
НА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ
НА ТЕМУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ В РАМКАХ ВІДЗНАКИ ІМЕНІ СЕРГІЯ КЕМСЬКОГО
Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт (далі – Конкурс) на честь Сергія Кемського, Героя України, Героя Небесної Сотні, історика, політолога, журналіста започаткований і проводиться Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності та ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» в рамках реалізації проекту «Відзнака імені Сергія Кемського».
Метою Конкурсу є: активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України, популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану, стимулювати і підтримувати талановиту молодь, залучати її до вивчення та дослідження Революції Гідності.
Завданнями Конкурсу є: залучити до конкурсу студентів різного фаху з усіх регіонів України, збільшити кількість спеціалізованих наукових досліджень, присвячених Революції Гідності, за результатами отриманих матеріалів видати тематичний збірник наукових праць та отримати матеріал для застосування у експозиційних і освітніх програмах Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності .
Приймаються роботи написані українською мовою.
Конкурс проводиться у два етапи.
Перший етап – подача заявок. Всі бажаючі взяти участь у Конкурсі надсилають заявку на участь (додаток 1) та анотацію (до 2 сторінок) конкурсної роботи (додаток 2) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 3 січня 2021 року.
Другий етап – подання конкурсних робіт на розгляд журі. Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу (додаток 3) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 березня 2021 року включно.
Оцінювання робіт та визначення переможців журі відбудеться з 1 по 25 квітня. Оголошення переможців та церемонія нагородження відбудеться між 26 квітня та 16 травня 2021 року.
Результати обох етапів Конкурсу повідомляються всім учасникам листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації, і розміщуються на сайті www.maidanmuseum.org.
Вимоги до проектів та критерії оцінювання
1. На конкурс подаються наукові дослідження, пов'язані з темою Конкурсу:
- соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;
- соціологія та історія Революції Гідності;
- Революція Гідності у контексті міжнародної політики;
- регіональні особливості протестів Революції Гідності;
- дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;
- повсякденне життя та побут Майдану;
- пропагування та інформаційна політика протестного руху;
- мистецтво та творчість Майдану;
- Революція Гідності в контексті протестних рухів світу;
- дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану;
- політика пам’яті і комеморативні практики Майдану;
- інше.
2. Роботи мають бути виконані учасниками Конкурсу самостійно, бути новими, оригінальними, не мати нагород інших конкурсів.
Роботи не повинні містити плагіату, виконані з дотриманням норм академічної доброчесності та етики автор несе відповідальність за правильне цитування і дотримання авторських прав використовуваних матеріалів. У разі недотримання цієї умови, за рішенням журі, проект не розглядатиметься.
3. Обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок формату А4 (Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал – 1,5; формат − MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення оформлюються окремим додатком. Зразок оформлення подано у додатку 3.
4. При оцінюванні робіт враховується: актуальність, відповідність назви роботі її суті, творчий підхід та наукова новизна дослідження, наукова обґрунтованість дослідження, методологічні підходи до ведення наукового дослідження.
5. Роботи, що не відповідають тематиці Конкурсу, оформлені з порушенням конкурсних вимог або надіслані після встановлених термінів, до участі у Конкурсі не допускаються.
6. При поданні проекту учасники погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати Конкурсу. Надіслані на Конкурс роботи зберігаються в архіві Національного музею Революції Гідності та відповідно до оцінок журі можуть бути опубліковані у виданнях Національного музею Революції Гідності та на сайті maidanmuseum.org, про що авторів буде окремо повідомлено. Рецензії на конкурсні роботи не видаються.
Учасники Конкурсу
1. У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра (2–4 курс), магістра та аспіранти (далі – учасники).
2. Учасники беруть участь у Конкурсі індивідуально або у складі авторського колективу, але не більше двох осіб.
3. Учасники Конкурсу є відповідальними за достовірність інформації, поданої на розгляд журі, та гарантують своє авторство.
4. Учасники погоджуються, що організатор має право у подальшому використовувати роботи, надіслані на Конкурс, у своїх статутних та освітніх цілях.
5. Всі виключні майнові права інтелектуальної власності на проекти, подані учасниками на конкурс, належать Національному музею Революції Гідності.
Порядок визначення переможців
1. Переможці Конкурсу визначаються за загальною сумою балів від членів журі, набраних на другому етапі Конкурсу.
Перше місце присуджується учаснику, який набрав найбільшу кількість балів. Іншим учасникам присуджуються друге та третє місця відповідно.
Визначається одне перше, одне друге та одне третє місця.
2. Переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:
Перше місце – 15 000 гривень (після оподаткування);
Друге місце – 7 000 гривень (після оподаткування);
Третє місце – 4 000 гривень (після оподаткування).
3. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами.
4. Учасникам другого етапу видається сертифікат про участь.
5. Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок коштів із джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Завантажити заяву учасника (зразок)
Пресслужба Національного музею Революції Гідності +38 098 66 11 833, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.