×
×
Анонси

brdges logo certificates 1Хочеш опанувати мистецтво врегулювання конфліктів?

Факультет психології спільно з Академією BRDGES (США) https://brdgesacademy.com/

ЗАПРОШУЮТЬ ТЕБЕ

на практичний курс з медіації – ефективного способу вирішення спорів без судових розглядів та конфронтації!

Що таке медіація?

Це сучасний метод переговорів, де нейтральний посередник допомагає сторонам знайти взаємовигідне рішення. Медіатори затребувані у бізнесі, сімейних справах, освіті та міжнародних відносинах.

🔹 Що ти дізнаєшся на курсі?

✅ Як працює медіація у професійному середовищі

✅ Як вирішувати сімейні конфлікти через діалог

✅ Як правильно керувати емоціями у складних переговорах

✅ Як застосовувати травмоінформовану комунікацію

https://youtu.be/lB56UAe9PF0

Фінал курсу – живий симуляційний тренінг, де ти зможеш закріпити отримані знання на практиці. Учасники, які успішно складуть фінальне тестування отримають сертифікати відзнаки!

🌍 Заняття проходитимуть англійською мовою, але буде український супровід із субтитрами, тож ти зможеш комфортно навчатися.

Дедлайн подачі заявки: 16 лютого 2025

Навчання буде відбуватись онлайн, один раз на тиждень по четвергах з 16:00 до 19:00 і триватиме до кінця квітня. Присутність на всіх заняттях є обов’язковою.

Перше заняття заплановано на 27 лютого 2025 року.

📋 Заповнюй анкету та розвивай навички майбутнього вже сьогодні!

https://forms.gle/3ZS39x31NtmQSyP96

Куратори курсу:
викладачі кафедри соціальної психології
доц. Олег СОСНЮК
асист. Олександр ІЩЕНКО