×
×
Анонси

Шановні магістранти та випускники магістратури!

Запрошуємо до участі в щорічному загальноуніверситетському Дні відкритих дверей – освітньому фестивалі «КНУ EXPO»!!!

Захід відбудеться 28 жовтня 2023 року з 11:00 до 15:00 в Головному навчальному корпусі Університету, авд. 201 (Київ, вул. Володимирська, 60).

Формат зустрічі: офлайн.

У програмі заходу на корнері аспірантури:

з 12:30 до 14:00 – Панельна дискусія з представниками академічної та позаакадемічної сфер.

Майбутні вступники до аспірантури (ад'юнктури) зможуть отримати у рамках роботи виставкових платформ та презентацій освітньо-наукових програм Університету: вичерпну інформацію щодо особливостей Вступної кампанії-2024; фахові консультації та практичні поради експертів, які допоможуть визначитися та зробити впевнений крок у своє наукове майбутнє.

Проректор з наукової роботи Ганна ТОЛСТАНОВА

Панельна дискусія 12:30-14:00

Авдиторія: студенти-магістри, аспіранти

Модератор: Олександра КОВАЛЬОВА, аспірантка КНУ імені Тараса Шевченка 

Спікери:

  • Ярослав БЛЮМ, доктор біологічних наук, академік НАН України (зоологія), професор. Директор Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України»
  • Оксана КРУКЕВИЧ, кандидат юридичних наук, керівник експертної групи з питань розвитку інновацій Директорат науки та інновацій МОН України
  • Галина ПІДПРУЖНІКОВА, доктор філософії в галузі біології та біохімії, Федеральна політехнічна школа Лозанни (Швейцарія), Старший директор з розвитку бізнесу Atai Life Sciences, (Берлін, Німеччина)
  • Дмитро МЕЛЕНЕВСЬКИЙ, кандидат фізико-математичних наук, засновник та директор ТОВ «Новації», постачальник вимірювальної та аналітичної оптико-електронної техніки, вакуумного обладнання, послуг з обслуговування та калібрування приладів
  • Андрій КОПИСТЯНСЬКИЙ, менеджер відділу аудиту KPMG в Україні