×
×
Анонси

tlTAI1zl7rMkUkD21Ymk 1 k1494В межах реалізації міжнародної співпраці кафедрою експериментальної та прикладної психології пропонується повноцінний сертифікований курс «Concepts and Methods in Perception Science» («Концепції та методи в нейронауці сприймання») від Ecole normale supérieure, Париж, Франція (https://lsp.dec.ens.fr/en).

Керівник академічного проєкту та лідируючий викладач – професор Крістіан Лоренці (Christian Lorenzi).

Метою цього курсу є ознайомлення учасників з фундаментальними поняттями, методами та результатами в експериментальній психології сприймання та когнітивних процесів. Концепції, що викладаються на заняттях, будуть проілюстровані практичними прикладами (наприклад, застосування психофізичних методів, що використовуються для вимірювання здатності до виявлення дискримінації, ідентифікації тощо). 

tlTAI1zl7rMkUkD21Ymk 1 k1494

В межах курсу буде надано інструментарій для учасників, зацікавлених у дослідженнях у психофізиці або будь-якій іншій когнітивній науці. У цьому курсі розглядаються ключові концепції, моделі та результати для розуміння зорового та слухового сприйняття у людини на основі міждисциплінарного підходу, що включає нейробіологію, психологію та моделювання. Викладачами буде представлено, як аналізується візуальна сцена в русі, формі, кольорі та глибині, як увага модулює сприйняття та як слухові ситуації аналізуються з точки зору слухових об'єктів (наприклад, звуків мови) із заданою висотою, гучністю і тембром. Також буде розглянуто вплив кохлеарних та центральних пошкоджень на слухове сприйняття та аспекти слухової реабілітації за допомогою слухових апаратів та кохлеарних імплантатів.

Заняття проводитимуться англійською мовою (без перекладу). Бажаний рівень англійської у слухачів – В2, С1, С2.

Цей 12-годинний курс (2 години на сесію) буде проводитися онлайн (платформа zoom) з 4 жовтня 2023 року щосереди о 18:30:

Сесія 1: Методи в психофізиці (4 жовтня)

Сесія 2: Методи в психофізиці (11 жовтня)

Сесія 3: Концепції та методи в науці про зір (18 жовтня)

Сесія 4: Концепції та методи в аудіології (25 жовтня)

Сесія 5: Концепції та методи в науці про мовлення (8 листопада)

Сесія 6: Перцептивні наслідки втрати слуху (15 листопада)

По завершенні курсу учасникам буде виданий СЕРТИФІКАТ французького зразка у разі відвідування не менше 5 занять (можна пропустити лише одне, форс-мажорні обставини є виключенням з цього правила).

Для участі в курсі, будь ласка, зареєструйтесь у запропонованій нижче формі до 25 вересня 2023 р. (включно).

https://forms.gle/Lc2PjWqd9z3im2xM8

Антон КУРАПОВ
кандидат психологічних наук,
асистент кафедри
експериментальної та прикладної психології,
координатор проєкту