×
×
Анонси

Стипендії на навчання в рамках програми Еразмус+ у Варшавському університеті (Польща).

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом осіннього семестру 2023-2024 н.р. для бакалаврів 2 та 3 року навчання і магістрів 1-го року навчання.

Сайт університету: https://en.uw.edu.pl/

Навчальні програми англійською мовою: 
https://en.uw.edu.pl/education/degree-programmes-1st-2nd-and-long-cycle-studies-bachelor-and-master (https://en.uw.edu.pl/education/degree-programmes-1st-2nd-and-long-cycle-studies-bachelor-and-master/)

Дедлайн подачі документів: 28 лютого 2023 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS;
2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки), який має містити відповіді на наступні питання:

  • Чому Ви бажаєте стати учасником програми Еразмус+?
  • Як навчання у Варшавському університеті зможе повпливати на реалізацію Ваших життєвих цілей?
  • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
  • Чому Ви були б гідним представником від КНУ для участі в обміні?

3. Learning Agreement (Table A and B), підписаний академічним координатором або завідувачем кафедри;

4. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням завідувача кафедрою або координатора з мобільності на факультеті/інституті. 

5. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою на рівні не нижчого за В2 (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка).

6. Для бакалаврів: Витяг із залікової книжки, перекладений на англійську мову та завірений. На завіряння документи просимо надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для магістрів: скан диплому бакалавра з додатком.

7. Детальна інформація щодо попередньої участі в програмі Erasmus+ (тривалість, рівень навчання, тип проекту, приймаюча установа).

8. Заповнити онлайн-аплікаційну форму за посиланням: https://forms.gle/Sb8y8HimzPqEr3Gb8

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента:  Warsaw-2023_Ivanenko та надісланий на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За більш детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

**Форми аплікаційних документів: https://drive.google.com/drive/folders/1-wzxk2nsU-idIt9uWnOb08Fk_wJxWNlR?usp=sharing

***Рекомендації до підготовки документів за посиланням: https://international.knu.ua/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-erasmus/

****Розмір гранту — 1050 євро на місяць, сума гранту на подорож — 275 євро