×
×
Анонси

Шановні друзі! Запрошуємо вас відвідати вебінар, підготовлений спеціально для студентів та аспірантів факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка нашими партнерами – психологами і професорами Нового Південно-Східного Університету (Флорида, США).

POSITIVE PSYCHOLOGY AND WELL BEING THERAPY:

AN OVERVIEW

19 травня 2022 (чт.), 16:00-18:00

Останнім часом психологія все більшою мірою відходить від виключного акценту на роботі з патологією. Вебінар забезпечить огляд нової галузі позитивної психології та пов’язаних з нею заходів, таких як «терапія благополуччя». Учасникам буде надано можливість ознайомлення з теорією та дослідженнями, які стосуються психології сильних сторін особистості, її свідомої активності, здібностей і талантів.

Ведучий вебінару: Barry Nierenberg, професор Інституту психології, кафедри клінічної та шкільної психології, сертифікований фахівець з реабілітаційної психології.

З біо професора можна ознайомитися ТУТ: https://psychology.nova.edu/faculty/profile/nierenberg.html, а також переглянути виступ професора на платформі TEDx: https://www.youtube.com/watch?v=K0uZfZDa33s&ab_channel=TEDxTalks

Переклад на українську мову буде забезпечено.

Посилання на приєднання: https://nova.zoom.us/j/96378669218?pwd=dXlzbEZZYjFXdnN3OXFqRVZ6Q1J1dz09

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Просимо попередньо зареєструватися для статистики: https://docs.google.com/forms/d/1Rs1rf1b5wpY7zud6ehyxnan38RCViSZg8wd79BIQzZQ/edit