×
×
Анонси

Соціальні ініціативи, лідерство та творення змін – це твоя стихія? Прагнеш збудувати кар’єру в соціальній сфері? Чи, можливо, усе ще сумніваєшся, що це дійсно «твоє» і продовжуєш шукати відповідь на питання «Ким я стану, коли виросту?!»

Усіх, хто впевнений і всіх, хто сумнівається, але хоче спробувати знайти свій шлях у соціальній сфері, запрошує Зимова Школа соціального лідерства-2022!

Хто може стати учасником?

  • соціально активні студенти чи студентки за напрямом «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Психологія» та інших релевантних напрямів;
  • лідер чи лідерка молодіжних ініціатив, проектів чи волонтерських активностей;
  • молодь, що прагне нових знайомств, пошуку однодумців та нетворкінгу і хоче переймати досвід у фахівців соціальної сфери, які добре пам’ятають як воно – бути на початку шляху.

Що потрібно для участі у конкурсі?

  • Записати коротке креативне відео (тривалістю до 3 хвилин).
  • Розповісти у відео про свій досвід соціальної активності (участь у соціальних ініціативах, проектах, волонтерство, тощо).
  • Відповісти на питання "Чому саме Ви маєте стати одним з 20-ти учасників ШСЛ-2022?"
  • Розмістити відео у соціальній мережі Facebook, позначити у дописі сторінку Школи та додати до допису хештег #хочу_на_ШСЛ2022

Участь у ШСЛ-2022 безкоштовна на конкурсній основі. Відібраним учасникам та учасницям забезпечується участь у всіх активностях Школи, проживання та харчування. Учасники та учасниці самостійно сплачують вартість логістичних та транспортних витрат.

Дедлайн подачі аплікаційних форм: 5 січня 2022 року.

Реєстраційна форма за посиланням:   https://cutt.ly/9YFj7ub

Дати проведення Школи: 21 - 25 січня 2022 року.
Місце проведення: Івано-Франківська область, селище Поляниця.
Контактна особа: координатор Школи Анастасія Голотенко, тел. 063 598 13 76,
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково:

Школа соціального лідерства (ШСЛ) - це майданчик неформальної освіти, створений для підтримки і розвитку талановитої студентської молоді та молодіжних лідерів.

Керівник Школи: Олена Чуйко - доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організатори проекту: кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у партнерстві з Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.