×
×
Анонси

Міністерство освіти і науки України та Інститут модернізації змісту освіти повідомляють, що на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами: Соціальні та поведінкові науки. Управління та адміністрування

Співорганізаторами Конкурсу є Поліський національний університет та закордонні навчальні заклади: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків. Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія). Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Аріельський університет (м. Аріель, Ізраїль), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща).

Метою Конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурс проводиться у два етапи:

I етап – до 15.02.2022 р. – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти та подання їх до базового закладу вищої освіти.

II етап – до 15.03.2022 р. – рецензування конкурсних робіт.

28-29 квітня 2022 р. – проведення підсумкової науково-практичної конференції у режимі відео-конференції.

Детальна інформація щодо Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» доступна на сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (https://nung.edu.ua/department/instytut-ekonomiky-ta-menedzhmentu/mizhnarodnyy-konkurs-studentskykh-naukovykh-robit).

Координатори заходу: Крихівська Наталія Олегівна, телефон: (050) 294-68-67, Кінаш Ірина Петрівна, телефон: (050) 287-16-01.

Запрошуємо студентів спеціальностей «Психологія» і «Соціальна робота» до підготовки конкурсної наукової роботи та участі в конкурсі!

*При вступі до аспірантури студенти-переможці таких конкурсів отримують додаткові бали