×
×
Новини

 

Проект «Разом для поліпшення життя» (Together for better living).

З 28 серпня по 4 вересня 2013 Азербайджанська демократична студентська та молодіжна організація в рамках програми «Молодь в дії» (Youth in action) Європейської комісії реалізувала проект «Разом для поліпшення життя». В проекті взяли участь 35 молодих людей з 12 країн. Підтримку проекту надало Міністерство молоді та спорту Азербайджанської Республіки. Проект проходив у містах Баку і Масалли. У проекті взяла участь асистент кафедри соціальної роботи факультету психології Рудська Антоніна.

В рамках проекту учасники відвідали Молодіжний фонд при Президентові Азербайджанської Республіки та мали можливість на тренінгах і семінарах обговорити теми зайнятості молоді, рівень безробіття, проаналізувати конкретні проблеми нових робочих місць для молоді, забезпечення ефективної кар`єри і т.д. Одним із етапів проекту було проведення дебатів, в ході яких учасники відстоювали дві протилежні позиції про держпідтримку програм зайнятості молоді.

Також учасники мали можливість відвідати найбільше в Південному регіоні Азербайджану промислове підприємство «Embawood», яке спеціалізується на випуску меблів і має представництва в багатьох країнах далекого і ближнього зарубіжжя в тому числі і в Україні.