×
×
Новини

 

У період з 09.11.2015 по 13.11.2015 р. заступник декана з навчальної роботи факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Москаленко Алла Миколаївна та студентка 4 курсу напряму підготовки «соціальна педагогіка» Зозуляк Ольга перебували у відрядженні в Чехії (м. Брно) за офіційним запрошенням. Поїздка носила освітній характер, відбувалася в рамках проекту “Розвиток альтернативної освіти для українських учителів”, що підтримується програмою TRANS MZV ČR.

Під час відрядження було взято участь у Міжнародній конференції кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика “Школа, де я є людиною”, зокрема був здійснений виступ на тему "Значення соціального педагога в середовищі школи: досвід України". Делегати брали участь у дискусіях “Діалоги щодо процесу трансформації шкільної освіти”, “Що пропонуємо школам чи університетському середовищу?”; “Нові ролі та професії в шкільному середовищі: соціальний педагог і асистент учителя”; у майстер-класах за темами: “Що таке інклюзивна освіта і як з нею працювати”, “Культура визнання в середовищі школи“, “Я – інакший. Ти – також”.

Протягом періоду перебування українські учасники ознайомитися з досвідом підготовки соціальних педагогів в Університеті ім. Масарика, науковою, навчальною, навчально-методичною роботою кафедри соціальної педагогіки, брали участь у майстер-класах; детально ознайомитися з успішним досвідом роботи шкіл Чехії, Австрії, Польщі, альтернативними методами роботи соціальних педагогів з учнями у школі.