Новини

Факультет психології щиро вітає з захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук Світлану КРАВЧУК, доцента кафедри психодіагностики та клінічної психології!

6 червня 2024 року у спеціалізованій вченій раді Д 26.457.01 Інституту соціальної та політичної психології НАПН України пані Світлана захистила дисертацію на тему «Психологія прощення у взаємодії суб’єктів воєнно-політичних подій» зі спеціальності 19.00.11 – політична психологія. Всі члени вченої ради підтримали рішення щодо присудження їй наукового ступеня доктора психологічних наук.

Світлана Леонтіївна є фахівцем у різних галузях психології – у політичній психології, психодіагностиці, клінічній психології, психотерапії та консультуванні. Захист докторської дисертації – ще одне підтвердження її високого наукового та фахового рівня.

Колеги та студенти знають Світлану Леонтіївну Кравчук як супервикладача з енциклопедичним рівнем обізнаності, високим рівнем пошукової пізнавальної активності, принципово ненасичуваною потребою в палкому пошуку істини, відповідальну та товариську.

Шановна пані Світлано! Бажаємо Вам сміливо та впевнено крокувати до нових перемог як в науці, так і в усіх сферах життя! Пишаємось та аплодуємо!

Людмила КРУПЕЛЬНИЦЬКА
завідувачка кафедри психодіагностики