Новини

Олімпіада з дисципліни «Педагогіка вищої школи» для студентів різних спеціальностей та освітніх програм відбулася 15 березня 2024 року в онлайн форматі з використанням платформи ZOOM.

Мета студентської олімпіади – створити систему масових змагань у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок серед студентів закладів вищої освіти ІV рівня акредитації. Вона проводилася з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів та системного вдосконалення освітнього процесу. Олімпіада з дисципліни – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки студентів 1-2 курсів навчання ОС «Магістр».

Завдання були запропоновані у формі тесту та практико-орієнтованого творчого завдання.

Призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Іванна ЗОБНІВ, студентка 2 року навчання ОС «Магістр», ННІ Інститут геології, ОНП «Геоінформаційні системи і технології»
ІІ місце – Вероніка ПОНОЧОВНА, студентка 1 року навчання ОС «Магістр», ННЦ Інститут філології, ОНП «Зарубіжна література: теорія та методика навчання»
ІІІ місце – Марія БУЗУЛУК, студентка 1 року навчання ОС «Магістр», факультет психології, ОНП «Освітні, педагогічні технології»

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І БАЖАЄМО ВАМ УСПІШНОЇ НАУКОВОЇ ТА ВИКЛАДАЦЬКОЇ КАР’ЄРИ!

Микола ЖИЛЕНКО,
кандидат педагогічних наук, доцент,