×
×
Новини

Шановне студентство!

Раді познайомити Вас з новообраною Головою Наукового товариства студентів факультету психології Софією Козачинською, студенткою 2 курсу ОП «Психологія».

Софія має амбітні плани. Її головною ціллю є популяризація науки серед студентів: «Я хочу показати студентам, що займатися наукою це круто та цікаво, це не щось з майбутнього і лише для «дорослих», це можливо вже тут і зараз».

У планах новообраної Голови – створення єдиного інформаційного каналу, що буде доступним для всіх студентів, побудова команди НТС, формування двох підрозділів – інформаційного та організаційного. Наступним кроком буде поглиблення співпраці зі студентськими парламентами факультету та Університету і Радою молодих вчених факультету психології та надання зацікавленим студентам можливості знайти партнерів в улюбленій справі, створюючи міцне ком'юніті та організовуючи заходи, що дійсно будуть цікаві студентам. 

Студенти, які бажають доєднатися до НТС факультету психології та реалізувати спільні цікаві наукові проєкти можуть зв'язатися з Софією:
Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телеграм: @skvesty

Для отримання членства у Науковому товаристві студентів факультету психології потрібно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/qKzpSASdvJrG63V78

РАЗОМ СФОРМУЄМО КОМАНДУ ВМОТИВОВАНИХ І ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ, ЗАХОПЛЕНИХ НАУКОЮ!