×
×
Новини

Колектив факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка з глибоким сумом повідомляє про смерть українського психолога, доктора психологічних наук, професора, академіка Академії педагогічних наук України – Бурлачука Леоніда Фоковича.

Леонід Фокович народився 1 січня 1947 року. 

У 1970 року закінчив філософський факультет Київського університету.

1970—1990 роки — асистент, доцент кафедри соціальної та педагогічної психології Київського державного університету імені Тараса Шевченка

У 1990—1992 роках — завідувач кафедри соціальної та педагогічної психології Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

З 1992 року – завідувач створеної ним кафедри психодіагностики та медичної (з 2008 року клінічної) психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2011—2012 роках — декан факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Засновник наукової школи «Психодіагностика. Психотерапія. Медична психологія» (1995). Підготував 40 кандидатів та 5 докторів наук. Автор понад 200 наукових праць з питань медичної психології, психології особистості та психодіагностики.

Перший президент Національної психологічної асоціації України (2017-2020)

Життя Леоніда Фоковича – приклад успішного керівника та науковця. Він присвятив себе психологічній науці. 

З невимовним сумом і безмежною гордістю згадуємо цю видатну людину - справжнього науковця та освітянина. 

Леонід Фокович навіки вписав своє ім'я в історію не тільки факультету та університету, а й усієї вітчизняної та міжнародної науки!

Колектив факультету висловлює щире співчуття родині Леоніда Фоковича з приводу важкої втрати! У наших спогадах він назавжди залишиться людиною з великої літери, взірцем для своїх колег, студентів та майбутніх поколінь!