×
×
Новини

В межах проєкту «Покращення віртуального викладання та навчання для українських студентів-психологів», який впроваджується на факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка у співробітництві з колегами з MSH Medical School Hamburg, University of Applied Sciences and Medical University, 17 та 24 листопада 2022 року відбудеться майстер-клас «Сприяння взаємодії на лекціях для великих аудиторій». Автор та ведуча – Dr. Julia Kuark, фахівець з аналізу, планування та реалізації організаційних змін (https://www.jkk.ch/01_kompetenz.html).

Тривалість майстер-класуз 10.00 до 13.00.

Короткий опис від автора. Викладання у великих аудиторіях може бути дуже складним: великі лекційні зали з місцями для слухачів створюють безособову та жорстку обстановку, а відчуття анонімності, як правило, ізолює студентів і перешкоджає активній участі. Крім того, велика кількість студентів робить обговорення з більш ніж декількома з них практично неможливим. Ці труднощі часто призводять до презентацій лекцій, які зосереджуються лише на викладанні інформації пасивним студентам. З іншого боку, добре відомо, що за умови активності навчального процесу підвищуються як глибина навчального процесу, так і мотивація студента. На цьому майстер-класі буде обговорюватися ряд інтерактивних методів для великих аудиторій, що робить лектора та обстановку більш особистими, а клас «меншим», ніж він є, та заохочує участь студентів.

Зміст
- Вивчення підходу, заснованого на запитах
- Роздуми про особистий досвід і проблеми
- Використання методів участі в роботі над досягненням цілей
- Планування виконання діяльності на занятті

Цілі
- Отримати досвід і дослідити різні методи активізації студентів на основі навчальної моделі "5E" на основі запитів
- Застосувати поняття узгодження в плані діяльності в контексті викладання
- Вибрати ідею та розробити ескіз/план для короткої інтерактивної послідовності
- Пояснити ескіз/план вашої діяльності та отримати зворотний зв’язок один від одного
- Пройти практичне заняття в якості учасника або викладача і дати/отримати зворотний звʼязок

Пані Julia Kuark просить відвідати семінар в кожну з зазначених дат, оскільки ці частини є взаємоповʼязаними. Вона надішле зареєстрованим особам підготовче завдання та zoomlink. 

Буде забезпечено переклад майстер класів на українську мову.