×
×
Новини

Шановні вступники!

Публікуємо алгоритм подання оригіналів документів для зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році.

Варіант 1. Подання документів, скріплених електронним цифровим підписом (ЕЦП) або кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Для цього: 
 Підготуй сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією: 
1. Зайди у електронний кабінет вступника
2. Перейди на вкладнику «Подані заяви»
3. Обери заяву, за якою тобі надано рекомендацію для зарахування за державним замовленням
4. Натисни«Активні дії» та обери пункт «Роздрукувати електронну заяву»
5. Роздрукуй електронну заяву (двосторонній друк) та підпиши

Отримай файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис), або ЕПЦ/КЕП будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів

Зайди на портал Дія та за допомогою інструкції підпиши кожен документ кваліфікованим електронним підписом ☝?В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.

Підписані документи надішли на електронну адресу відбіркової комісії факультету/інституту, вказавши у темі листа освітній рівень (бакалавр, магістр) та ПІБ повністю.
Якщо впродовж трьох місяців після початку навчання ЗВО не будуть отримані оригінали документів (особисто або поштовим відправленням), то наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такої особи.

Варіант 2. Подання документів особисто, у паперовому вигляді, до відбіркової комісії.
Підготуй документи за переліком (пп. 6-9 Правил Прийому, стр. 21
Подай документи до відбіркової комісії факультету/інституту, на який тебе рекомендовано до зарахування

Онлайн-сервіс для перевірки електронного цифрового підпису.