Анонси

З нагоди Міжнародного дня науки 2019 року запрошуємо Вас взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень», яка відбудеться 13-14 листопада 2019 року в Головному (Червоному) корпусі Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Тематичні міждисциплінарні напрямки конференції:

• Економічні, правові, інформаційні та соціальні аспекти національної безпеки;
  • Новітні матеріали та технології для потреб суспільства;
  • Штучний інтелект: технологічні та гуманітарні виклики;
  • Засади сталого розвитку: екотехнологія та якість життя.

У рамках конференції відбудуться панельна дискусія та пленарні лекції, присвячені обговоренню перспектив для молодіжного середовища у забезпеченні розвитку науки та майстер-класи «Як представити себе та результати своїх досліджень», «Як підготувати успішний науковий проект».

Для участі в конференції необхідно до 25 жовтня 2019 р.

• надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді згідно вимог, визначених в інформаційному листі;
  • заповнити Google-форму про участь у заході https://bitly.su/NJOzK2

Надіслані тези доповідей будуть опубліковані у формі збірника матеріалів конференції.

Організаційний внесок складає 200 грн. для аспірантів та молодих вчених, 150 грн. - для студентів,
який покриває: матеріали конференції, збірник доповідей, сертифікат учасника, участь у майстер-класах та каву-брейки.

Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти в інформаційному повідомленні на сайті Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка за адресою: http://rmn.knu.ua/

Організатори #конференції:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка
Студпарламент КНУ. Життя твого Університету
Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка»