Анонси

18 жовтня 2019 року на факультеті психології буде проведено воркшопи з консультування та коучингу. Ведучі – професори Вільного університету Амстердама Кіліан Ваву і Рендел де Йонг.

Доктор Кіліан Ваву є одним з відомих фахівців у сфері HR, він нагороджений званням викладача року у Вільному університеті Амстердама, майстер інтерактивних методів навчання, практик з великим досвідом роботи у банківській сфері, автор багатьох робіт з HR-досліджень.

Професор Рендел де Йонг поєднує викладання у Вільному університеті Амстердама та Утрехтському університеті з консультуванням, психотерапією та коучингом у приватній практиці. Захистив дисертацію на тему стресу та результативності діяльності менеджерів і підприємців. Був членом правління секції організаційної психології та психології праці Нідерландської психологічної асоціації (NIP) та Нідерландської асоціації клієнт-центрованої психотерапії. Член наукового комітету Нідерландської спілки професійних коучів.

Розклад воркшопів:

18 жовтня о 10:00, ауд. 208 (проф. Кіліан Ваву)
Підвищення трудової активності та боротьба зі стресом, пов’язаним із роботою
Буде подано огляд останніх досліджень мотивації, психологічного благополуччя та управління стресом.

18 жовтня об 11:30, ауд. 208 (проф. Рендел де Йонг)
Психологічні симптоми, благополуччя та (робоча) ситуація: результати консультування та коучингу
Психологічні симптоми (вигорання, депресія) і психологічне благополуччя загалом пов'язані як з індивідуальними відмінностями, так і з характеристиками робочої ситуації. Наводяться приклади кількісних досліджень та біографічних описів. Обговорюються вплив та результати консультування і коучингу.

Воркшопи проводяться англійською мовою без перекладу.

Запрошуються усі бажаючі, а також ті студенти, які планують навчатись на курсі Кіліана Ваву «HR Management» навесні 2020 року
(березень – Київ, травень – Амстердам)!

Попередня реєстрація участі є обов’язковою: