Анонси
З 16 по 20 вересня 2019 року на факультеті психології перебуватиме з візитом та викладатиме пан Мануель Шабус (Manuel Schabus) – доктор, професор хаб., дослідник Центру когнітивної нейронауки на факультеті психології Зальцбурзького університету (Австрія). Професор Шабус є членом Австрійської психологічної асоціації, Австрійської та Європейської асоціацій дослідження сну та Австрійської асоціації клієнт-центрованої психотерапії.

Візит пана Мануеля Шабуса проходитиме в межах Еразмус плюс угоди між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Зальцбурзьким університетом.

Запрошуємо усіх охочих до відвідання відкритих лекцій:

16 вересня 2019 р. (14:30-15:50)

СОН ТА СВІДОМІСТЬ. ВІД ДОРОСЛОГО ДО ДИТИНИ (АУД. 312)

19 вересня 2019 р. (13:00-14:20)

РАННІЙ РОЗВИТОК ТА ІНТЕРАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ (АУД. 310)

18 вересня 2019 р. (11:30-12:50) відбудеться зустріч професора Шабуса зі студентами, аспірантами, молодими науковцями та викладачами факультету психології, на якій він презентує результати власних досліджень із зазначеної проблематики. Присутні зможуть також обговорити перспективи спільних наукових досліджень та публікацій з питань свідомості, сну, змінених станів свідомості тощо (АУД. 310).

Цей візит буде першим у низці заходів, пов’язаних з індивідуальною академічною мобільністю студентів та викладачів обох університетів.