Анонси
Запрошуємо студентів 3 курсу всіх спеціальностей факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка на презентацію програми міжнародних обмінів Mitacs Globalink Research Internship. Презентація відбудеться 5 вересня о 15:00. Місце проведення: Червоний корпус КНУ, кабінет 204.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, які пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.