×
×
Анонси

Erasmus+ Університет м. Печ (Угорщина)

До уваги студентів 2-3 курсів ОР «Бакалавр» та 1-го року навчання ОР «Магістр»!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього та/або весняного семестру 2019/2020 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english
Спеціальності/Освітні програми: Освіта (Педагогіка, Психологія); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.
Дедлайн для подання документів: 26 квітня 2019 року.
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
1. CV у форматі EUROPASS.
2. Learning Agreement (draft) – http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/
2. Мотиваційний лист.
3. Копія диплому бакалавра та додатка до диплому.
4. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
5. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
6. Обов’язково заповнити онлайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/1iBEqfGTeSyTn8yzcr_1QfZ0yyGBBcZERma6M4QinaJ8/edit

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Pecs_Ivanov.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Pecs_Ivanov на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Відділ академічної мобільності (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту – моб. (067) 5919534 або (095) 0597925; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213 та/або у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 226 Червоного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html

та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

*Передбачено надання 2 стипендій у 2019/20 н.р. Можна подавати заявки як на осінній, так і на весняний семестри. Потрібно вказати бажаний термін у мотиваційному листі.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата та місце проведення співбесіди будуть оголошені окремо та заздалегідь надіслані на е-пошту аплікантів.
****Розмір стипендії становить 750 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту (275 євро).