×
×

І етап олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ

   

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади і Наказом КНУ імені Тараса Шевченка № 1188-32 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-18 н.р.»

факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія», який відбудеться 6 березня 2018 року об 11.00

в аудиторії 312 (корпус факультету психології за адресою: просп. Глушкова, 2-а,

станція Метро «Виставковий центр»)

 

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів БАКАЛАВРАТУ різних інститутів та факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, які вивчали дисципліну «Психологія» в минулому чи поточному навчальних роках та для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та проблемне завдання з психології (розв’язання психологічних задач).

Для участі в Олімпіаді необхідно попередньо зареєструватись, заповнивши Google форму учасника Олімпіади. Анкета знаходиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN-O249e7FKYCCja5XmVFzLyKMO4oQmTE_GYocax4zJaHj9g/viewform?usp=sf_link

До участі в ІІ етапі Олімпіади буде рекомендовано ДВОХ студентів – переможців першого (внутрішньоуніверситетського) етапу. Другий етап Олімпіади буде проходити на базі кафедри загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 26 по 28 квітня 2018 р. (м. Одеса)

Щиро бажаємо успіхів у підготовці до Олімпіади!