×
×
Міжнародні зв'язки
До уваги студентів-бакалаврів (2 та 3 року навчання) та магістрів (1 року навчання)! 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом осіннього семестру у 2021-2022 н. р (6 місяців) в Уппсальському університеті (Швеція) для бакалаврів (2 та 3 року навчання) та магістрів 1 року навчання.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 15 березня 2021 року.

Cпеціальності: *всі

*Прохання звіряти наявність предметного напрямку на сайті університету-партнера.

https://www.uu.se/en

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання шведської чи англійської мови (університетський) – не нижче B2;
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. 

Поради й інструкції щодо заповнення на  сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk

Каталог курсів- https://www.uu.se/en/admissions/exchange/courses/list/

Додаткова інформація стосовно вибору курсів розміщена в інформаційному буклеті університету-партнера (FactSheet_UU_2021_22.pdf), який можна завантажити з телеграм-каналу відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.

5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візами-погодженнями координатора з мобільності на факультеті/ інституті – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

6. 1) Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений у к. 267, головний корпус КНУ, вул.. Володимирська, 60);

NB! З метою дотримання протиепідемічних вимог просимо залишати витяги з оцінками на завіряння при вході в головний корпус з лівого боку в папці *Документи для завіряння перекладу* з контактними даними. Додатково просимо повідомляти листом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2) копія диплому та додатка до нього для студентів-магістрів + результати за перший семестр навчання в магістратурі.

7. Заповнити онлайн форму-https://forms.gle/kfYtRX9DrBWGVmsMA

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Uppsala-2021_Ivanenko.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Головного корпусу) до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та у Відділ академічної мобільності (к. 222 Головного  корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
*Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір стипендії складає 900 €/міс.
*Грант на подорож  275 €
** Детальна інформація стосовно навчання в Уппсальському університеті розміщена в інформаційному буклеті університету-партнера (FactSheet_UU_2021_22.pdf).

-Додаткова інформація-
Academic Information 
Number of credits that undergraduate and Master’s students need to complete per semester:  
Full-time workload: 30 credits 
Minimum: 22.5 credits*  
Maximum: 37.5 credits 

*Please note, the Swedish Migration Agency requires students to be accepted to full–time studies to issue residence permits for non-EU/EES students. Full-time study means 30 higher education points per term. 

Course selection:  In their application, students are required to select eight (8) courses in order of preference and priority. The students should be prepared to show how they meet the entry requirements for the selected courses by providing details from their own transcript. We recommend using the filter on the right hand side of the course catalogue to narrow the list down to what is most appropriate to the student’s level of education and area of study.  

Useful information about courses for exchange students is listed here: 

www.uu.se/en/admissions/exchange/course/ 

Courses offered specifically at Campus Gotland