Міжнародні зв'язки

Ще тиждень тому я отримала диплом магістра за напрямом «Соціальна робота», а сьогодні я вже втретє стала студенткою університету, цього разу – шведського!

Серед усіх планів на літо, я вже визначила одне головне – ретельну підготовку до двох захопливих років навчання в Лундському університеті (Lund University) за спеціальністю «Welfare Policies and Management». Як на мене, вислів «broaden the horizons» чи не найкраще описує цілі навчальної програми, яка передбачає підготовку студентів до управління соціальним захистом (добробутом) на національному та міжнародному рівнях.

Крім того, за цьогорічними результатами QS World University Rankings Лундський університет посів найвищу позицію серед шведських університетів та традиційно зберіг місце у списку рейтингу «ТОП-100 університетів світу». Тож зовсім не дивно, що я з нетерпінням чекаю початку навчального року в новій для мене країні та щиро вірю в перспективи розширення своїх професійних можливостей як новоспеченого спеціаліста.

Ангеліна Шубчинська

Відверто кажучи, у своїй першій спробі вступити до шведського університету я зазнала невдачі. Для мене такий фініш означав одне: сумлінну роботу над собою та своїм професійним іміджем, поки не досягну бажаного. І ось вже цієї весни я дізналася про успішні результати відбору до університету та опинилася у списках отримувачів стипендії від Шведського Інституту (Swedish Institute – SI). Саме так розпочався новий етап мого життя.

Згадуючи свої навчальні роки, я намагалася виділити те, що допомогло мені досягти поставлених цілей: симпатія та щирий інтерес до своєї спеціальності, проактивна професійна та студентська діяльність, впертість та віра у свої можливості.

Ключовим фактором моїх досягнень виявилася підтримка викладачів кафедри соціальної роботи та колективу факультету психології. До того ж зараз це найкраща можливість висловити особисту подяку Пащенко Світлані Юріївні за організацію навчальних можливостей та заохочення до участі у міжнародних програмах. Вступ до Київського національного університету імені Тараса Шевченка став найкращим та найбільш доленосним рішенням у моєму житті!

Ангеліна Шубчинська
випускниця факультету психології 2020 року,
Еразмус студентка НОВІА університету
прикладних наук (м. Турку, Фінляндія) та