Міжнародні зв'язки

Одним з найважливіших показників, за яким вираховується світовий рейтинг Університету, є участь у навчальному процесі іноземних викладачів. Вже вп’яте на факультеті психології розпочав викладання курсу «HR менеджмент» професор Вільного університету Амстердама, організаційний психолог Кіліан Ваву (Kilian Wawoe).

Професор Ваву уважно ознайомився з мотиваційними листами претендентів на навчання і обрав 14 найкращих та найбільш вмотивованих студентів, які вільно володіють англійською мовою. Курс об’єднав студентів спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота», а також філософського факультету, зацікавлених у навчанні та роботі з кадрами, людським потенціалом організацій.

Перша сесія тривала протягом тижня і завершилась 20 лютого 2020 року. Своїми враженнями від навчання поділилась Ангеліна Шубчинська, студентка 2 курсу ОР «Магістр» спеціальності «Соціальна робота»:

«Кіліан Ваву – викладач, який створив персональний «бренд». Він має унікальну історію, яка привела його до HR менеджменту, він чудовий тренер, спеціаліст міжнародного рівня та яскрава особистість.

Що надихнуло мене із захопленням відвідувати його заняття і чекати з нетерпінням наступні? Його професійний досвід, харизматичність та відмінне почуття гумору.

Контент занять передбачає розуміння не лише основ HR, але й найбільш актуальних та гострих питань сучасності. Ми говорили про історію та глобальні виклики сьогодення, найефективніші методики відбору персоналу у різних секторах економіки, дізналися про чинники благополуччя працівників та отримали інструменти боротьби зі стресом та емоційним вигоранням.

Професор Ваву підтверджує теорію прикладами із професійного досвіду та науковими фактами (і ніякої суб’єктивності!). Його відмінні професійні здібності – це інтерактив та уміння просто пояснювати складні речі. Все це дає неперевершений результат – стовідсоткову увагу аудиторії та якісне засвоєння матеріалу.

Тож головний меседж, який ми отримали під час першої сесії: HR менеджмент – це комплексна стратегія управління безцінним людським ресурсом. Ми, як молоді спеціалісти, маємо розуміти складну природу людського розвитку в контексті глобальних соціальних змін.

Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі з професором Кіліаном Ваву».

Друга сесія курсу проходитиме у Вільному університеті Амстердама (Нідерланди) та завершиться сертифікацією студентів, які успішно складуть іспит.