Міжнародні зв'язки

Mariia Kornieienko

Цього року мені випала нагода стати учасником програми Mitacs Globalink Research Internship - міжнародної ініціативи для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Бонусом є те, що випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

New friends from Mexico Brazil Germany and Ukraine

Моє стажування проходило в одному з найбільших і найгарніших міст Канади – Монреалі. Це – місто різноманіття і контрастів, які гармонійно поєднуються між собою, створюючи його неповторний шарм та атмосферу. Тут кожен може знайти щось своє: затишні парки, де можна прогулятися або почитати книгу в тиші, веселі вечірки та незвичайні фестивалі, на які так багатий Монреаль особливо влітку, надзвичайно круті можливості в області науки та навчання, оскільки в цьому місті знаходяться чотири університети, які входять в топи кращих університетів світу: McGill (32-й найкращий університет у світі та 2-й у Канаді), Concordia, Université du Québec à Montréal та Université de Montréal (130-е місце у світі та 5-е місце в Канаді), де надається доступ до надзвичайної кількості ресурсів.

Canada Day

Монреаль по праву вважається найкращим містом для студентів у Північній Америці, зокрема через якість університетів міста, його студентське населення, доступність для іноземних студентів, безпеку, можливості працевлаштування та згідно з опитуванням студентів з усього світу.

McGill symbolics

Я займалася проектом на базі університету МакГілла – найстарішого та найвідомішого університету Канади. Він був заснований у 1821 році та носить ім’я успішного монреальського торговця шотландського походження Джеймса Макгілла. Головний кампус має дуже зручне розташування, там можна знайти будівлі факультетів, бібліотеки, музеї, сервісні центри, студентську лікарню та стадіон. В університеті налічується 11 факультетів, близько 300 програм для навчання, а також більше ніж 33 тис. студентів.

McGill Stadium

Мій факультет – School of Information Studies (з англ. – «Школа інформаційних досліджень»). Там я займалася дослідженням на тему: «How emotions cause mistrust and knowledge sharing?» разом із професором Максом Евансом (Max Evans), який був моїм супервізором. Нашою метою було дослідити вплив індивідуальних рис (таких як особистість, емоційний інтелект і довіра) на ефективність обміну знаннями між людьми. У дослідженні ми використовували The Big Five Inventory (BFI-2) та Mayer, Salovey, Caruso Emotional Intelligence Test (MSCEIT V2.0). Я брала участь у початковому етапі проекту, займаючись аналізом різних джерел, пошуком значимих зв’язків між складовими дослідження та власне його побудовою. На даний момент дослідження продовжується і ми очікуємо на його результати.

School of Information Studies building

Окрім дослідження, я мала можливість подорожувати та пізнавати Канаду з різних сторін (в прямому та переносному сенсі), а також познайомитися та поспілкуватися з людьми з різних куточків світу, з якими ми ділилися досвідом, культурами та традиціями власних країн.

School of Information Studies inside

Це стажування дало мені надзвичайно багато: від нового досвіду і поштовху до саморозвитку та досягнення цілей до нових друзів і зміни світогляду. Це було дуже насичено, пізнавально, цікаво і просто безцінно! Тому, якщо ви ще не знаєте про програму Mitacs Globalink Research Internship або досі вагаєтесь – не втрачайте можливість стати її частиною, воно того варте!

Марія Корнєєнко,
студентка 4 курсу