Міжнародні зв'язки

10-12 травня 2019 року кандидат психологічних наук, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології Ігор Антонович Слободянюк взяв участь у Європейському Симпозіумі з центрованої на особистості психотерапії «Moments of Movement», який відбувся у м. Варшаві (Польща). В роботі Симпозіуму брали участь представники всіх країн Європи, а також Австралії та Японії.

Українська делегація складалася з п’ятьох психотерапевтів, які підготували та презентували доповідь на тему «Моменти змін. Терапія крізь призму суспільних змін – український досвід». Доповідь викликала жвавий інтерес учасників, супроводжувалась багатьма запитаннями, відгуками та рефлексіями. Основні положення наукової доповіді спирались на розуміння того, що психотерапія взагалі, а центрована на особистості зокрема, ґрунтується на здатності клієнта до змін. Внаслідок взаємодії з терапевтом клієнт через деякий час починає по іншому чути, думати, діяти. Презентована доповідь була присвячена процесу становлення КЦТ в Україні крізь призму буремних змін у суспільстві та містила інформацію про історію розвитку, навчальні програми, теоретичні і практичні питання та український досвід відповіді клієнтцентрованої психотерапії на сучасні соціальні та політичні виклики.

Детальніше з матеріалами Симпозіуму ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.pcewarsaw2019.eu/

І. А. Слободянюк,
доцент кафедри психодіагностики