Курс HR менеджменту від професора Вільного університету Амстердама для студентів факультету психології

Сьогодні, 30 березня 2019 року, завершується перша триденна сесія курсу «HR менеджмент», який вже кілька років поспіль викладає на факультеті психології нашого університету професор Вільного університету Амстердама Кіліан Ваву. Цього року професор Ваву обрав для навчання групу з 11 студентів, виходячи з критеріїв їх мотивації, інтересу до проблем організаційної психології та управління персоналом і рівня володіння англійською мовою. Серед них – студенти від 2 курсу бакалаврату до 2 курсу магістратури різних спеціальностей факультету психології.

Протягом першої сесії розглядались питання стратегічного управління людськими ресурсами у 21 столітті, еволюція HR, кращі практики роботи з персоналом, стратегії управління організаціями, їх взаємодія з соціальним середовищем, планування, рекрутинг та відбір персоналу, критерії такого відбору, бренд роботодавця та багато інших.

Студенти виявили неабияку зацікавленість у предметі та методах викладання, що застосовує професор Ваву, адже знайомство з найсучаснішою науковою літературою та результатами дослідження в галузі організаційної психології та HR і застосування діалогічного методу для обговорення лекційної інформації сприяють активному включенню студентів у процес отримання знань та необхідних умінь.

Наступна сесія курсу проходитиме 23-28 травня 2019 року у Вільному університеті Амстердама (Нідерланди). Студенти не лише завершать вивчення курсу «HR менеджмент» та отримають сертифікати Вільного університету Амстердама, а й будуть запрошеними відвідувачами міжнародного наукового симпозіуму «Organizational Neuroscience», який щорічно проводиться iBBA – Амстердамським інститутом вивчення мозку та поведінки.