×
×
Оголошення

У зв’язку із заходами запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19, та згідно з наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №250-32 від 08 квітня 2020 року організація проведення освітньої виставки для школярів старших класів, їхніх батьків та вчителів «КНУ Expo 2020» переноситься на осінь 2020 року. Про затвердження дати проведення буде повідомлено згодом.

Однак карантин не стане перешкодою для спілкування з усіма, хто прагне отримати інформацію про Університет, його освітню і наукову діяльність, оскільки більшість подій відтепер будуть ОНЛАЙН!

Щоб не проґавити цікавих заходів, уподобайте офіційні сторінки у соціальних мережах, слідкуйте за анонсами подій, а якщо виникають запитання – пишіть в особисті повідомлення.

Уже зараз можна долучитися до проєкту «Запитуй у фахівців: науковці КНУ імені Тараса Шевченка про #коронавірус», залишивши своє запитання у формі, та чекати відеовідповіді фахівця Шевченкового університету на нашому YouTube-каналі. Консультують вас найкращі біологи, хіміки, психологи, а також економісти, філософи, політологи, юристи КНУ імені Тараса Шевченка.

Наші офіційні соціальні мережі та канали:

https://www.facebook.com/kyiv.university

https://www.facebook.com/stratcomknu

https://www.facebook.com/knu.vstup

https://www.instagram.com/knu_uni

https://t.me/knu_vstup